Неділя

21.04.2019

17:06

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Кандидатом від Об’єднаної опозиції затверджено Юрія Вознюка
Виборчий процес в Україні розпочався – першою – в понеділок провела з‘їзд Об’єднана опозиція «Батьківщина». Захід пройшов на вулиці Турівській у дворі штабу партії  на київському Подолі.

На подвір'ї та на вулиці зібралося кілька тисяч людей – делегатів з'їзду з усіх регіонів України і з Рівненщини в тому числі.

Під час з’їзду було ухвалено рішення про те, що виборчий список об'єднаної опозиції очолить Юлія Тимошенко. Також у першу п'ятірку ввійшли Арсеній Яценюк, Анатолій Гриценко, Олександр Турчинов, та Юрій Луценко. До другої п'ятірки увійшли В'ячеслав Кириленко, Григорій Немиря, Сергій Соболєв, Борис Тарасюк, Микола Томенко.

На з'їзді затвердили передвиборчу програму «Справедлива держава, чесна влада, гідне життя». На порядку денному з’їзду також стояло питання про висунення кандидатів у народні депутати в одномандатних виборчих округах і в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на виборах 28 жовтня 2012 року.  По 153 одномандатному виборчому округу (Рівненський, Гощанський, Корецький, Острозький райони та частина м. Рівного) всіма делегатами одноголосно було підтримано перспективного політика Юрія Володимировича Вознюка – керівника фракції «Фронт змін» у Рівненській міській раді, лідера Громадської ініціативи «За Рівненщину! За Батьківщину!».

Об’єднана опозиція у вівторок  подала документи для реєстрації кандидатів у ЦВК і на сьогодні Юрій Вознюк очікує своєї  реєстрації. Після цього розпочнеться активна агітаційна робота. До виборців буде донесено основні положення передвиборчої програми Об’єднаної опозиції та кандидата у народні депутати Юрія Вознюка.

Ярина МІЩЕНКО
Просмотров: 323 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]