П'ятниця

26.04.2019

04:51

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Категорії громадян, пільги яким будуть надаватися з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї

З 1 липня пільги на житлово-комунальні послуги будуть надаватись (у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України) за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні 6 місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (1710,00 грн.) наступним пільговим категоріям громадян: 

Закони України

Пільгова категорія

«Про міліцію»

Звільнені зі служби за віком, хворобою або вислугою років працівники міліції, особи начальницького складу податкової міліції, особи рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої служби.

Діти (до досягнення повноліття) працівників міліції, осіб начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої служби, загиблих або померлих у зв’язку з виконанням службових обов’язків.

Непрацездатні члени сімей, які перебували на їх утриманні.

«Про прокуратуру»

Слідчі прокуратури і члени їх сімей.

Пенсіонери з числа працівників прокуратури і члени їх сімей.

 

«Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

Особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорії 3.

Дружини (чоловіки) та опікуни (на час опікунства) дітей померлих громадян з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до категорії 3, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

Сім’ї, які мають дитину-інваліда, інвалідність якої пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи.

«Про освіту»

Педагогічні працівники, які працюють у сільській місцевості і селищах міського типу, а також пенсіонери, які раніше працювали педагогічними працівниками в цих населених пунктах і проживають у них.

Основи законодавства України про охорону здоров’я

Медичні і фармацевтичні працівники, які

проживають і працюють у сільській місцевості і селищах міського типу, а також пенсіонери, які раніше працювали медичними та фармацевтичними працівниками і проживають у цих населених пунктах.

«Про статус вете­ра­нів війни, гарантії їх соціального захисту»

Учасники війни.

Члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни.

Особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною.

«Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян по­хи­лого віку в Україні»

Особи, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною.

Вдови (вдівці) та батьки померлих осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною.

«Про бібліотеки і бібліотечну справу» 

Працівники бібліотек, які працюють у сільській місцевості та селищах міського типу, а також пенсіонери, які раніше працювали у бібліотеках у цих населених пунктах і проживають у них.

«Про музеї та музейну справу»

Працівники музеїв.

«Про захист рослин»

Спеціалісти із захисту рослин, які проживають і працюють за спеціальністю у сільській місцевості, селищах міського типу.

«Про жертви нацистських переслідувань»

Колишні неповнолітні (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язні концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, створених фашистською Німеччиною та її союзниками в період Великої Вітчизняної війни та Другої світової війни, а також діти, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків.

Колишні малолітні (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язні концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаними інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин.

Колишні в’язні концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання в період Великої Вітчизняної війни та Другої світової війни; особи, які були насильно вивезені на примусові роботи на територію Німеччини або її союзників, що перебували у стані війни з колишнім Союзом РСР, або на території окупованих Німеччиною інших держав; діти партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога, яких у зв’язку з патріотичною діяльністю їх батьків було піддано репресіям, фізичним розправам, гонінням.

Дружини (чоловіки) померлих жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге.

«Про охорону дитинства»

Багатодітні сім’ї.

Дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї, в яких не менше року проживають троє або більше дітей.

Сім’ї, в яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування.

«Про соціальний за­хист дітей війни»

Діти війни.

«Про культуру»

Працівники державних і комунальних закладів культури.

Педагогічні працівники закладів освіти сфери культури, які працюють у сільській місцевості та селищах міського типу, а також пенсіонери, які раніше працювали в державних та комунальних закладах культури, закладах освіти сфери культури у таких населених пунктах і проживають у них.

«Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей»

Інваліди армії.

Члени сімей військовослужбовців, які загинули (померли) або пропали безвісти під час проходження військової служби.

Члени сімей звільнених з військової служби осіб, які стали інвалідами під час проходження військової служби, які перебувають на їх утриманні.

Кодекс цивільного захисту України

Батьки та члени сімей осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, які загинули (померли) або зникли безвісти під час виконання службових обов’язків.

Особи, звільнені із служби цивільного захисту за віком, через хворобу або за вислугою років та які стали інвалідами під час виконання службових обов’язків.

За більш детальною інформацією звертатись до відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг та компенсацій за адресою: м.Острог вул. Кн. Острозьких, 22-Г (каб. №7), або за телефоном 3-00-67. При собі необхідно мати: паспорт; ідентифікаційний код (пільговика та членів сім’ї) свідоцтва про народження неповнолітніх дітей; довідки про доходи пільговика та членів сім’ї (крім довідок про розмір пенсії та соціальної допомоги) за 6 місяців, що передують місяцю звернення (з 1 січня 2015 р по 30 червня). У випадку відсутності доходів за цей період – документи, що підтверджують їх відсутність. А також абонентські книжки по оплаті житлово-комунальних послуг чи квитанції для звірки даних особових рахунків з Єдиною державною базою пільговиків.

Ніла ВОВЧУК,
начальник відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг та компенсацій

№ 27 від 4 липня 2015 р. Категория: Пенсії, соціальний захист і охорона праці | Просмотров: 267 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]