Субота

20.04.2019

19:26

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Казка в дворі
Наша газета не раз писала про добрі справи із благоустрою міста, які ініціюються самими острожанами. Завжди радісно бачити новий дитячий майданчик, висаджені дерева, оновлений парк. А цього разу приємно здивувала веселкова оаза краси, створена руками однієї людини біля свого будинку.

Вулиця Гагаріна, будинок № 9. У невеличкому, чистому дворі ожила різнобарвна дитяча казка. Біля під‘їзду – своєрідне дерево з вазонів, папужка, два лебеді, галявинка з жабками і метеликами. Навпроти, на газоні теж розмістилися звірята, птахи, тинок з грибочками, які в поєднанні з квітами і дизайном з природних матеріалів милують око і дітей, і дорослих. Створила усю цю красу своїми вмілими руками жителька будинку Діана Дмитрівна Свідерська, яка працює викладачем в Острозькій дитячій музичній школі. Розфарбовані казкові звірі, гриби зроблені з пінопласту, «прописалися» на газончику, де і підсвітка облаштована.

Жителі будинку розповідають, що сюди сходяться діти з мамами, бабусями із навколишніх будинків. Адже посидіти на лавочці за пеньком-столиком і помилуватись красою приємно малечі і дорослим. Останнім давно припала до душі бесідка, яка потопає у зелені, і де люблять посидіти, відпочити жителі будинку. Малюкам особливо подобається папужка, який висить біля під'їзду.

Радує те, що краса, народжена творчою працею Діани Свідерської на благо жителів, шанується і бережеться острожанами. Сьогодні це дуже важливо. Але поруч з приємним, хвилює жителів будинку найболючіша проблема – бродячі собаки, які є загрозою безпеці не лише дітей. На жаль, це біда жителів усього міста, адже відстріл собак законодавством заборонений, а коштів на створення притулку для бродячих тварин у бюджеті немає.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 831 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 1
1 Анатолій  
Молодець! Така краса!

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]