Вівторок

23.04.2019

05:40

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

ХАЕС нагородила і острожан
Вісімнадцять років поспіль інформаційний центр Хмельницької АЕС проводить конкурс рефератів, художніх та літературних робіт серед школярів «Атомна енергетика і ми». Цьогоріч представлено 152 роботи на конкурс дитячої творчості «Мирний атом Хмельницької АЕС».

Андрій Калітюк із м. Славути заслужив на гран-прі, адже його витвір не лише оригінальний за змістом, але й майстерно виконаний. Клей Вікторія із с. Киликиїв Славутського району та Ірина Довжаниця з с. Деражне Костопільського району поділили 1 місце. Нетішинці Олена Кудряшова та Тетяна Рибальченко вибороли друге місце. Лілія Кирильчук (м. Острог) та Анна-Марія Макарик (м. Нетішин) в трійці призерів.

Дослідницькою роботою займається менше школярів, адже для написання реферату потрібно провести чималу попередню роботу. Для «рефератчиків» інформцентр ХАЕС проводить спеціальні курси – факультатив, запрошуючи на лекції спеці­алістів певних профілів. Цього року дослідницькою роботою займались не лише нетішинці.

Кращим названо Віталія Онищука (Ізяславський НВК), який отримав гран-прі конкурсу за дослідження теми «Вивчення радіоактивного стану довкілля Ізяслава». Перша премія у острожанки Аліни Рудої, яка представила реферат «Атомна енергетика і ставлення до неї. Результати соціального опитування в м. Острозі». Про майбутнє мирного атома розповів Вадим Остапенко із м. Славути, який отримав другу премію і третя премія у нетішинця Сергія Канигіна із роботою «Відпрацьоване ядерне паливо».

В міській галереї «Арт-пласт» було відкрито виставку художніх робіт, представлених на конкурс. А ще там відбулись урочистості та вручення відзнак переможцям. Номінантам були вручені грошові премії та дипломи.

Інформцентр ХАЕС
Просмотров: 363 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]