Четвер

18.04.2019

19:46

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Хай завжди буде книга!

Кожного року, в чудові весняні дні, у бібліотеках міста проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Це свято згуртовує дітлашню, з ним пов’язана радісна творчість і серйозна розмова про книги, літературно-пригодницькі мандрівки, розважальні ігри, цікаві вікторини, конкурси та спілкування з друзями.Працівники міської бібліотеки для дітей добре розуміють значення цього свята і завжди прагнуть організувати його для читачів цікаво і змістовно. 

Під час проведення Тижня дитячого читання активізується робота бібліотеки щодо популяризації дитячої книги через оформлення книжкових виставок, переглядів літератури, виставок книг – ювілярів та письменників-ювілярів. Всеукраїнський тиждень дитячого читання залишається найпопулярнішім святом шкільних весняних канікул, святом книги і читання.

У рамках Тижня дитячого читання міською бібліотекою для дітей було проведено ряд масових заходів. Серед них – захоплююче свято під назвою «Посвята в читачі» . Нещодавно діти стали школярами, вперше переступили шкільний поріг, разом зі своїми вчителями вивчили «Буквар» і тепер завітали до книгозбірні. Радо зустріли своїх майбутніх читачів бібліотекарі і помандрували разом з ними у чудову подорож до Читайміста, де все виявилося новим та цікавим: чудові яскраві журнали і кольорові книжки, знайомі та незнайомі казкові герої.­

Потім відбулося свято. Королева Книга та Фея повели юних читачів у захоплюючу мандрівку своїм королівством. Незнайко прийшов на свято прямо з Місяця, тому багатьох правил користування книгою не знав. Але учні йому допомогли і вони разом змогли відповісти на багато запитань, послухати прислів’я та загадки про книги. Лікар Айболить нагадав правила поводження з книгами та познайомив з роботою «Книжкової лікарні». Хочеться відмітити юних артистів, членів гуртка юних аматорів сцени «Дивосвіт»: учнів 4-а класу НВК школи-гімназії Вікторію Бойко, Артема Денищука, Анну Кремінську, Михайла Степчука.

На свято кожен учень приніс закладку, яку виготовив своїми руками. Найкращі поробки відзначені призами. В бібліотеці оформлено виставку цих закладок.

По завершенню свята кожен юний читач вибрав собі книгу або журнал за смаком. Діти були дуже задоволені, ділилися враженнями один з одним, чим порадували нас – бібліотекарів.

Алла БАЗАН,
завідувач міської бібліотеки для дітей

№ 13 від 28 березня 2015 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 211 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]