Неділя

21.04.2019

18:04

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Хобі чи спосіб життя
Я познайомилась з ним, коли привела внука на секцію карате. Тренер, а це саме Анатолій Худолій, – підтягнутий молодий чоловік, виявився суворим і вимогливим. Я, сидячи в роздягалці, завмирала, коли він вимагав від дітей уваги і тиші. Дивлячись на нього, дякувала долі, що послала людину, яка дійсно стала прикладом самодисципліни для мого трохи шалапутного внука.  

Вісімнадцять хлопчиків від семи до дванадцяти років займались тричі на тиждень, а тренер за символічну плату, був відданий улюбленому спорту чи, скоріше, мистецтву вдосконалення тіла. Вже за півроку, а згодом і за рік з’явились перші результати.

Батьки разом з Анатолієм Олексійовичем повезли хлопчиків на присвоєння їм насічок і в секції з’явились кімоно з пасками, на яких були нашивки жовтого, червоного кольорів. Це були перші визнання початкової майстерності. До речі, всіх, кого взяв тренер, пройшли випробування.

До того, як була відкрита секція з карате на базі районного Будинку школярів, Анатолій Олексійович звертався до міських та сільських директорів шкіл про відкриття секції, пропонуючи свої вміння, ніхто цим не скористався, а коли йшла мова, то керівники вимагали орендну плату за використання приміщень. Справа зрушилась лише в районному Будинку школярів, який очолює Андрій Дяков.

Анатолій Худолій разом з дружиною жив і працював у центральній Україні у школі, а побачивши в Інтернеті виступ ректора НаУ «Острозька академія» на звернення Президента України про розвиток науки до перспективних людей, подав своє резюме і був прийнятий викладачем. Ці роки Анатолій Олексійович працював над дисертацією і цього літа захистив звання доктора наук. Ось як вірно в народі кажуть, якщо талант, то у всьому. А як на мене, то це стало можливим лише завдяки самодисципліні, яку він сам виробив для себе, навчає інших і дарує свій талант усім.

Олександра ЖИТНЯ

№37 від 14 вересня 2013 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 1099 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]