Неділя

21.04.2019

17:05

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Хочеш економити – іди в «Атлант»
Не таємниця, що життя у ринкових умовах ні для кого не є легким. Конкуренція у сфері торгівлі і гостра потреба економити переважній більшості населення, через обмеженість коштів, примушує перших шукати такі форми роботи, щоб спонукати споживачів купувати товари саме в їх торговій точці. Нещодавно магазин «Атлант» започаткував Клуб покупців. Лише для постійних клієнтів пропонується спеціальна програма, яка дозволяє заощаджувати при здійсненні покупки, а також отримувати додаткові привілеї – знижку за купівлю товарів, індивідуальні пропозиції, запрошення до спеціальних заходів тощо.

Нагадаю, що згаданий магазин почав працювати майже рік тому, але на повну силу лише менше півроку. Чимало часу забрало облаштування на новому місці та ін. Вдатися до нових методів роботи власників магазину спонукало те, що вони розуміють – стану нерухомості у житті, а особливо у торгівлі немає – або ти рухаєшся вперед, або невпинно скочуєшся на дно. Безробіття, низькі зарплати у переважної більшості мешканців міста, інфляція, світова економічна криза призвели до того, що потенційні покупці, а це – люди середнього і нижче рівня достатку, не мають необхідних коштів на регулярне оновлення та придбання нової сучасної побутової електротехніки. Приватний підприємець Борис Гловацький та його колеги, які працюють у відремонтованому, сучасному приміщенні пропонують цілу систему, яка буде привабливою для покупців, а разом з тим, збільшить товарообіг магазину, а відповідно і прибутки підприємців, які сплачуватимуть податки до місцевого бюджету, а не інших міст.

Аби співпраця продавців і покупців була обопільно плідною, магазин створив Клуб покупців. Саме його членам, а ними можуть стати всі бажаючі, хто придбає товари на суму не менше 500 гривень, пропонується широкий спектр вигідних пропозицій. Борис Гловацький привідкрив невелику таємницю: до 1 січня 2013 року, кожен бажаючий, навіть не придбавши товар, може стати членом Клубу. Тож варто поспішати, поки «двері не зачинилися»…

Спочатку про бонусну програму. Вона не є новинкою, бо схожу систему використовують і наші місцеві супермаркети. Однак на відміну від них, кожен покупець, придбавши товар, накопичує бонуси, які потім може використати на наступні покупки. Тож вже нині в магазині, заповнивши відповідну анкету чи придбавши товар, можна отримати одну з трьох карток, яка дає право покупцю отримати бонусну знижку на наступну купівлю в розмірі від 5 аж до 9 відсотків. Програма не обмежена в часі і кожен власник картки може з часом отримати право обміняти картку з меншою знижкою на більшу, в залежності від об’єму покупок упродовж року. Можливо, що хтось із покупців отримає відразу другу чи третю картку – все залежить від суми придбаного товару.

У радянські часи було досить популярним придбання товарів у розстрочку. Пригадую, ще студентом, я зміг придбати хороший касетний магнітофон «Маяк» у розстрочку. Сплативши половину ціни відразу, другу половину я виплачував впродовж кількох місяців, причому, жодних переплат, відсотків чи ін. Магазин «Атлант» членам Клубу покупців пропонує точно таку ж систему.

– Розстрочку ми запровадили для того, щоб покупець, який отримує невелику зарплату, міг придбати у нас товар, не переплачуючи банкам за їх послуги, без будь яких додаткових комісій, відсотків, страховок і т. д. – каже Борис Борисович. – Член клубу покупців відразу сплачує 50 відсотків вартості товару, а решту виплачуватиме впродовж 3 місяців, а може і більше, рівними частинами. Ми й раніше йшли назустріч нашим постійним клієнтам, коли у них не вистачало коштів, а тепер це стало системою, з оформленням договору. Думаю, багатьом покупцям це сподобається.

Та це виявляється ще не все. «Атлант» пропонує унікальну, і не менш привабливу систему «Копілка». На відміну від розстрочки, де покупець одразу забирає товар, тут він, внісши кошти у магазин, певний час чекає, а вже тоді може максимально зекономити аж до 60 відсотків від вартості товару! Член Клубу покупців повідомляє магазин про своє бажання прийняти участь у програмі «Копілка» і здійснює оплату авансу за товар. За кожен повний місяць йому буде нараховуватись 5% знижки (бонусів) від внесеної суми. Звісно, учасник програми у будь-який момент може придбати у магазині наявні товари, використовуючи для сплати  аванс та вже нараховані по ньому бонуси. На мою думку, хто має вільні кошти, може внести для участі у програмі, наприклад 1 тис. гривень, а через рік забере товар на суму 1600. Тобто, пропозиція хороша і багато хто візьме участь у цій програмі. Зрештою, передплативши товар сьогодні, лише за 3 місяці, на нього можна отримати хорошу знижку – 15 відсотків від суми. Як на мене – дуже непогано!

Ну і на закінчення розповім про акцію «День іменинника». Вочевидь, що у ній беруть участь члени Клубу покупців, які відзначають свій день народження. Вони можуть придбати товари у «Атланті» та отримати підвищене нарахування знижки (бонусів) у розмірі 20 відсотків, знову ж таки, впродовж 14 днів після свята. Про цю акцію детальніше і всі інші пропозиції, можна дізнатися у консультантів магазину за телефонами 2-00-22 і 098-858-97-42, чи на блозі www.atlant29.blogspot.com. Тобто вже сьогодні варто навідатись у «Атлант», який знаходиться недалеко від центру міста – на вулиці Князів Острозьких, 29, щоб придбати якісні електротовари і стати учасником Клубу покупців. Зрештою, варто бути патріотом свого міста, підтримувати їх покупками своїх підприємців, тим більше, що тепер вони пропонують аж надто привабливі акції…

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 562 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/5
Всего комментариев: 2
2 Федір  
як для невеликого містечка, дуже цікава пропозиція.

1 Микола  
Досить непогана пропозиція по розстрочці, обовязково звернусь за більш детальною інформацією.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]