Понеділок

20.05.2019

00:10

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Холостяцька яєшня
Я дуже не люблю куховатири – у більшості випадків перебуваючи на заробітках в Чехії, Києві, Москві обходився, як кажуть, «підножним кормом». 10 років тому, працюючи в Чехії, того «підножного» корму не виявилося, а їсти хотілося дуже і дуже… Обстеживши кухню нашого заробітчанського гуртожитку, я знайшов кілька яєць, шматок сала, засушений окраєць хліба, цибулину і, на диво, дві помідори. Зметикувавши, я придумав свою страву. Ось її рецепт.

Спочатку дрібно нарізав сало і помідори. Додав цибулі і підсмажив усе. Коли воно було майже готове, розбив туди кілька яєць. Все це посолив. Дуже швидко яйця утворили своєрідну піцу, і я зняв з плити. Коли все вистигало, на верх, під покришку, поклав засушений окраєць хліба. Так він «відсвіжився». Оскільки був дуже голодним, то те експромтом зроблене, було чи не найсмачнішим.

Вже пізніше, коли приїхав додому, пригадав свою страву. Знову зробив її, правда додав трохи вареної ковбаси. Вийшло також не погано. Коли мою страву скуштували діти, то їм дуже сподобалось, і навіть тепер вони часто просять, щоб я їм приготував її. На оригінальність не претендую. Назвав страву «Холостяцька яєшня», бо приготувати її може будь-хто, особливо коли буде голодний. Думаю – буде смачно!

Василь РОМАНЮК, острожанин, багаторічний заробітчанин
Просмотров: 371 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]