Середа

24.04.2019

19:13

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Хор „Елеос” відкрив Міжнародний фестиваль
Зведений колектив хору Національного університету „Острозька академія” та Молодіжного камерного хору представив м. Острог на Міжнародному фестивалі духовного співу „Кременецькі хорові вечори Ave Maria”, який відбувся нещодавно. Уже всьоме у м. Кременці (Тернопільська обл.) у День міста зустрічаються колективи з різних куточків України та закордоння, щоб поділитися досвідом виконання духовної музики та подарувати гостям свята незабутні враження.

Учасники хорового колективу з Острога під керівництвом Лариси Бащук та Оксани Денисюк взяли участь у цьому фестивалі втретє, знову підтвердивши свій позитивний авторитет на дійстві. Цьогоріч зведений колектив хору Острозької академії та Молодіжного камерного хору „Елеос” запросили урочисто відкрити свято, виконавши біля пам’ятника Т. Шевченку твір „Думи мої”.

На гала-концерті у Свято-Преображенському соборі своє виконання духовної музики глядачам дарували більше десяти світських та церковних хорів. Незважаючи на те, що зведений хор з м. Острога є аматорським, він не поступався майстерністю і професійним колективам, виступаючи на рівні з хором кафедрального собору Марії Магдалени (м. Варшава, Польща), Змішаним молодіжним камерним хором «Рапсодія» (м. Кишинів, Молдова), Муніципальним чоловічим хором "Каменяр” (м. Стрий) та ін.

„Елеос” та хор Острозької академії висловлюють свою щиру подяку директору МПП „Глорія” Тарасу Пустовіту, приватному нотаріусу Інні Бернацькій, ПП Романові Морозу та голові Острозької районної ради Рустаму Хутизу. Саме їх фінансова підтримка дала колективу змогу взяти участь у фестивалі і стала приємним подарунком хористам до Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Дар’я ШВАЯ
Просмотров: 426 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]