Субота

20.04.2019

19:47

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

“Хотілося, щоб цей день запам’ятався”
Вони взяли шлюб минулого року у День Святого Валентина. Дмитро і Аліна Богданчуки сьогодні вже тато і мама для маленького Данилка, виховувати якого допомагає бабуся.

Дмитро за спеціальністю слюсар, працює на приватній фірмі. А ще він кінолог – любить собак і тренує їх. Аліна працювала художником у приватного підприємця Сергія Зарічного.

– Ми познайомились на дні народження мого товариша, – згадує молода жінка. – Зустрічалися два роки, вирішили од­ру­житися. Чому саме у цей день? Хотілося, щоб цей день запам’ятався. Це по-перше. А по-друге, у мене тато Валентин, бабуся Валентина, в сім’ї чоловіка теж є Валентини. У минулому році 14 лютого було понеділком, тому наша реєстрація шлюбу не була урочистою. Ми розписалися, посиділи в кафе. А через тиждень, 20 лютого було вінчання і весілля.­

Сьогодні молода сім’я живе з батьками дружини, зробили там ремонт. Але найбільше мріють про своє, окреме житло. Можливо, розпочнуть будуватися. А ще в планах – придбання машини. Адже сьогодні це зручність, необхідність якої особливо відчувалася, коли хворів малюк.

Аліна розповідає, що в сім’ї вже склалися свої традиції: подарунки чоловіку дружина робить сама, бо знає, що йому потрібно і підійде. А собі вона вибирає подарунки сама – Дмитро їх спонсорує.

Аліні нині 19 років, Дмитру – 24. За її словами, головою в сім’ї є чоловік. Та інколи і їй доводиться цю місію брати на себе.

Рік спільного життя – це зовсім мало, і все у молодої сім’ї ще попереду. Тож нехай їх оберігає Святий Валентин, а мрія – збу­деться!

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 363 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]