Вівторок

23.04.2019

04:57

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Хто тебе захищає?

Ось уже три місяці увага всього світу прикована до подій в Україні. Нам допомагають фінансово, морально. Нас більш, ніж 45 мільйонів, бо дивлячись відео ще першої зачистки Майдану, кожен другий якоюсь частинкою душі ставав українцем, який всім своїм єством заперечує насилля, жорстокість та несправедливість. І в той же час ми самі...  

Нас значно менше, ніж 45 мільйонів, бо кожен другий досі вірить, що нас врятують росіяни від «бандерівської навали». Контрастно, правда? 

Вже місяць, коли стала реальною заг­роза поділу України, я перечу сама ж собі. То «віддаю» Крим Росії, то не віддам ні сантиметра рідної землі, то нехай і Донецьк з Луганськом забирають. І лише зараз, мені здається, я нарешті зрозуміла саму себе і хочу поділитись своїм відкриттям, бо знаю, таке ж питання мучить чи не кожного. 

Що відбувається? Росія, ніби дитина, яка рукою лізе до цукерниці, і під пильним оком матері заявляє, що це не вона. Але руку не зупиняє. Міжнародна спільнота – родичі, які розуміють, що дитя не праве, але ж воно таке миле, насварити треба якось формально. Але зупинити нахабну, розбещену, злу дитину це аж ніяк не може…

З самого початку революції, окрім продажних шкур, тітушок на антимайданах присутні також були ідейні люди, які справді вважають, що у кожного бандерівця під стріхою кулемет, за російську мову можуть порахувати ребра, а «Слава Україні» прирівнюється до «Хайль Гітлер!». І зараз вони виходять на майдани вже не з вимогою звільнити владу, а запродати Україну Росії. Це українці?

Українці Сходу та Півдня кидають свої домівки і тікають до бандерівців, шукаючи захисту від «неросійських» військ. Вони визнають нашу країну батьківщиною, хоч і говорять іншою мовою. Українці Криму захищають рідну землю, ідучи озброєними лише прапором і піснею на росіян. До українців зачислимо і нацменшини – вони споконвіків живуть на наших землях в мирі з нами, вони стали своїми серед чужих. Натомість ті, хто вважають себе росіянами, замість того, щоб зібрати свої пожитки, піти на вокзал і купити квиток в один бік, хочуть відгризти шматок землі у тих, для кого вона рідна. Де логіка? 

Експерти вважають, що раз Путін не визнає факт введення військ і каже, що озброєні до зубів військові в Криму не мають відношення до Росії, варто визнати їх бандитським формуванням, роззброїти і копняками вигнати з Украї­ни. Цього і чекає Росія. «Невідомо-чиї» війська почнуть стрілянину і старша сестра введе нарешті ну точно свої війська, щоб захистити росіян Криму.

Що робити?

Може, просто всім, хто потребує захисту Росії, втекти під крило до Путіна на  Сахалін чи до Сибіру? Щоб їх точно не зачепила «бандерівська чума». Головне, щоб вони точно встановили для себе, хто захищає їх, і кого вони. І чи взагалі їм щось загрожує. Щоб потім не довелось тікати вже від «дружелюбних москалів».

Людмила ПАНАСЮК

№12 від 15 березня 2014 р. Категория: Різне | Просмотров: 300 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]