Четвер

25.04.2019

19:43

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Хто ухилявся – покараний
Тепер, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, зростає кількість ухилень від відбування адміністративного стягнення та покарання у вигляді громадських робіт. На жаль, не всі особи, які були притягнуті до адміністративної відповідальності та засуджені, розуміють всю складність ситуації та серйозно до цього ставляться.  

Так, житель Курган допустив порушення порядку та умов відбування встановленого йому строку адміністративного стягнення, а саме: не з’являвся на робоче місце без поважних на те причин. І зі встановлених йому 40 годин громадських робіт відпрацював лише 16. Тому за поданням Острозького районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції постановою Острозького районного суду, не відбуті 24 години громадських робіт були замінені йому на 4 доби та 19 годин адміністративного арешту.

Також Острозьким районним підрозділом кримінально-виконавчої інспекції були зібрані та направлені до Острозької міжрайонної прокуратури матеріали для вирішення питання про притягнення до кримінальної відповідальності особи, яка ухилялася від виконання покарання у вигляді громадських робіт.

Житель Острога, засуджений до покарання у вигляді 100 годин громадських робіт, після винесення йому вироку суду допустив порушення порядку та умов відбування встановленого йому строку покарання. Він з’явився на роботу у нетверезому стані, за що був притягнутий до адміністративної відповідальності, не з’являвся на робоче місце без поважних на те причин та не з’являвся у встановлені дні до кримінально-виконавчої інспекції на реєстрацію, що є обов’язковою умовою відбування покарання. Зі встановлених йому 100 годин покарання у вигляді громадських робіт, відпрацював лише 68.

Стосовно нього було порушено кримінальну справу, яка на тепер призначена до розгляду в Острозькому районному суді.

І якщо Кодексом України про адміністративні правопорушення невідбутий строк адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт може бути замінено адміністративним арештом з розрахунку один день арешту за п’ять годин громадських робіт, то для засуджених ситуація складніша, так як санкція статті Кримінального кодексу України за ухилення від відбування громадських робіт передбачає покарання до шести місяців арешту або до трьох років обмеження волі.

Юрій КАЗНОДІЙ,
інспектор Здолбунівського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції, старший лейтенант внутрішньої служби
№38 від 21 вересня 2013 р. Категория: Правоохоронні органи, право і кримінал | Просмотров: 214 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]