Понеділок

22.04.2019

03:01

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Хто в сім’ї головний?
Лідія ЗМЄЄВА, методист РБК:

– Я вважаю, що і чоловік, і жінка повинні дружно вирішувати всі питання сімейного життя. Сімейна пара – як дві руки. Яку з них назвати головною чи непотрібною? Відповідь очевидна. Так і у сім’ї. А ось вже, якщо починають з’ясовувати, хто головніший, то скоріше за все це призведе до конфліктів і образ. Цього не потрібно допускати.   


Олена НІКОЛЬСЬКА,
зав. загального відділу міськвиконкому:

– В ідеалі повинна бути рівність. Але так не завжди виходить. Не всі чоловіки готові брати на себе тягар сімейних турбот. Мені здається, що для таких сімей є правильним вислів – головний чоловік, але жінка – шия: куди вона поверне голову туди та і дивитиметься. Розумна жінка зробить так, що чоловік прийме необхідне для неї рішення, ще й пишатиметься, що він всім керує.

Галина СКРИПКОВСЬКА,
директор міського центру культури і дозвілля:

– Я вважаю це питання не коректним. У сім’ї і чоловік і жінка головні. Лише якщо вони діють і приймають рішення спільно, працюють злагоджено, докладають максимум зусиль для вирішення побутових проблем – тоді їх можна назвати сім’єю. Точніше, міцною сім’єю. Якщо один із членів намагається стати командиром, то інший майже завжди не сприйматиме роль підлеглого. Тоді не буде ні злагоди, ні добробуту, зрештою, ці люди просто розійдуться, або все життя будуть ненавидіти один одного. У таких умовах страждатимуть усі, діти в першу чергу.Валентина ВЄДЄНЄЄВА,
пенсіонерка, гостя Острога з Брянська:

– Я вважаю, що у більшості сімей головою завжди є і буде жінка. У нас є прислів’я: «Жінка у хаті тримає три кути, ще й четвертій допомагає чоловікові». І в цьому гірка правда життя. Дім, діти, сімейний бюджет, робота – все на нас, а чоловіки інколи навіть частково забезпечити сім’ю не можуть. Подивіться на них – футбол, пиво, сон. Що робиться вдома, їх не надто цікавить. Я не кажу про всіх, але у багатьох випадках так і є. Не кожен чоловік відповідально ставиться до своїх обов’язків щодо забезпечення сім’ї всім необхідним, бере на себе хоч свою частку сімейних турбот, може прийняти тверде і вірне рішення у складних ситуаціях.

Думками острожан і гостей міста цікавилася Сніжана ШПАК
№19 від 11 травня 2013 р. Категория: Різне | Просмотров: 312 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]