Середа

24.04.2019

14:52

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Хворим дітям допоможе «Промінь надії»
Нещодавно у нашому краї створена міськрайонна благодійна організація «Фонд допомоги дітям-інвалідам «Промінь надії». Які завдання ставить перед собою нова організація та про плани на майбутнє розповідає її керівник Світлана Климчук.  

– Наша організація за своєю суттю є громадською, недержавною, неприбутковою і благодійною. Вона об’єднує фізичних і юридичних осіб на добровільній основі та спільності інтересів для здійснення благодійної діяльності у відповідності до законів України і не передбачає отримання прибутку від діяльності.

«Промінь надії» створений, як кажуть, на власному життєвому досвіді. Кілька років тому в нашу родину прийшло горе – важка хвороба дитини… І коли ми, в пошуках допомоги на лікування, стали звертатися до різних благодійних фондів та організацій, зареєстрованих в Україні та   нашій області, на «благодійні сайти», то зрозуміли, що порятунок потрібно шукати в інших місцях.¬

Хочу подякувати всім добрим і щирим людям, а саме такі зустрічалися і зустрічаються на нашому життєвому шляху за весь час боротьби за здоров’я донечки, тому, що саме  завдячуючи нашим спільним зусиллям, страшна недуга потихеньку стала  відступати, не дивлячись на найстрашніші прогнози фахівців медицини з  усього світу. І, зрозумівши, наскільки тяжко, або й взагалі неможливо батькам самотужки боротися з хворобою дітей та іншими життєвими випробуваннями, які посилає разом з ними доля, у мене виникла ідея створення такої організації, яка б хоч частково допомагала та полегшувала страждання хворих діточок та їх батьків.

Мене підтримали хороші, розуміючі, небайдужі до чужого горя люди. Всі працюють винятково на благодійних засадах, за що їм велика людська та батьківська вдячність. Ми тісно співпрацюємо з районною та міською владами, керівництвом та службами Острозької ЦРЛ, юристами, відчуваємо постійну підтримку першого заступника Рівненської ОДА Анатолія Юхименка та всіх людей, небайдужих до чужого горя.

Проблеми, з якими найчастіше звертаються, це надання матеріальної допомоги на лікування або реабілітацію, оформлення різноманітної необхідної документації, допомога в отриманні санаторно-курортних путівок, пошук медичних засобів для ефективного лікування та реабілітації хворих діток і т.п. Буває, просто потрібно, щоб тебе вислухали, підтримали, зрозуміли, бо, як каже народна мудрість,   іноді для того, щоб допомогти людині – достатньо її обійняти або вислухати.

– Яким чином здійснюється наповнення фонду?

– Джерелами формування коштів органі¬зації є: добровільні (бла¬го¬дійні) внески і пожертву¬вання, надані   фізичними та юридичними особами в грошовій та натуральній формі; надходження від проведення благодійних кампаній по збору благодійних пожертвувань; відрахування від статутної діяльності, інші джерела, не заборонені законодавством України.

Хочу зазначити, що в Острозі та районі на обліку перебуває 209 дітей-інвалідів, ще 5 – в стадії оформлення допомоги по інвалідності, а шістьом важкохворим дітям зараз вкрай необхідна допомога на лікування. Тому всім людям, небайдужим до чужого горя, та бажаючим допомогти хворим діткам наші реквізити: Міськрайонна благодійна організація «Фонд допомоги дітям-інвалідам «Промінь надії». Р/р № 26005301876082; МФО 333368. Банк отримувача: РОУАТ «Ощадбанк», м. Рівне, отримувач – «Міськрайонна благодійна організація «Фонд допомоги дітям-інвалідам «Промінь надії», м. Острог. Код отримувача: 38543364.

Розмову записав Іван ГЛУШМАН
№45 від 9 листопада 2013 р. Категория: Різне | Просмотров: 567 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]