Середа

24.04.2019

15:03

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Києве, ми з тобою!
Впродовж останніх майже півтора тижнів в Острозі чи не щодень відбувалися мирні акції. Спочатку це були мітинги на  підтримку євроінтег­рації, а після 30 листопада  люди вийшли висловити свій протест проти дій влади, із застосуванням силових методів.  

Мітингувальників збиралася різна кількість – від кількох десятків до сотень. Але і таким чином наше місто підтримувало мирну акцію. Великий мітинг, на якому зібралося більше 120 осіб, відбувся в неділю, 1 грудня. Спочатку на центральну площу міста прийшов десяток студентів, також були їхні викладачі. Потім до них приєдналися острожани – люди середнього віку, старшого покоління, молодь. Приємно зазначити, що атмосфера на заході панувала дружня. Виступаючі з обуренням обговорювали події на центральному майдані країни, співали Гімн та українські пісні. Кілька студентів прийшли з жовто-блакитними прапорами.

Оплесками присутні вітали розповіді безпосередніх учасників тих подій, учасників київського майдану, які не тільки були свідками кривавої розправи вранці 30 листопада, але й самі постраждали від дій «беркутівців». «Це була винятково мирна акція протесту. Про що постійно наголошували мітингуючі,  ми ні з ким не воювали, а тільки відстоювали людські цінності, -- говорив один із виступаючих. -- Проте влада не тільки не захотіла нас почути, але показала своє істинне обличчя».

На мітингу був присутній і виступив міський голова Олександр Шикер. Він, зокрема, подякував усім, хто прийшов на площу, брав участь у акціях в Острозі та столиці; висловив свою підтримку мітингуючим та запевнив, що в нашому місті жодних силових дій до мирних мітингувальників застосовуватись не буде.

Кілька автомобілів, які проїджали повз, на знак підтримки подавали сигнали.

Іван ГЛУШМАН
№49 від 4 грудня 2013 р. Категория: Події | Просмотров: 257 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]