Неділя

21.04.2019

21:11

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Кличко йде в Президенти
Днями лідер Партії «УДАР» Віталій Кличко з трибуни Верховної Ради заявив, що балотуватиметься на майбутніх виборах Президента України в 2015 році.  

Віталій Кличко окреслив першочергові завдання, які він ставить перед собою та своєю політичною силою. Основні проблеми, з якими, на думку лідера «УДАРу», сьогодні стикнулася Україна – це бідність, безправ’я і несправедливість. Тому головне завдання, яке він ставить перед собою, – забезпечити кожному можливість мати роботу, підтримати благополуччя своєї родини, захистити громадянські права українців, їх людську гідність.

Віталій Кличко визнає, що про це в Україні говорять вже більше двадцяти років, але найкраща оцінка результату цих розмов – думка людей. Більшість відзначає, що їхній добробут погіршується; майже 70 % українців вважають, що країна йде в неправильному напрямку. Кличко висловив стурбованість, що борги по зарплатах і соціальних виплатах сьогодні перевищили 2 мільярди гривень. «Але справа не в тому, що грошей немає; біда в тому, що вони розкрадаються», – переконаний Кличко.

Як приклад він навів той факт, що сьогодні тільки в системі державних закупівель десятки мільярдів гривень осідають у  кишенях чиновників. А цих грошей, вважає лідер «УДАРу», із запасом вистачило б і для виплати соціальних зобов’язань, і на освіту, і медицину, і на науку. Кличко з упевненістю заявив, що його команда змусить державу працювати на кожну людину, а не на олігарха чи корупціонера. «Ми повинні зробити те, чого не робили 20 років – нанести системний удар по корупції», – безапеляційно стверджує лідер «УДАРу».

Віталій Кличко назвав три кроки, які мають змінити на краще ситуацію в країні.

Перший – змінити правила взаємодії держави та громадянина. Кличко впевнений, що мінімізація контактів людини і чиновника знищить базу для корупції. «Чиновники перестануть ганяти людей за довідками та документами, а будуть самі їх збирати. Це їхня робота», – говорить він. Кличко також пообіцяв зменшення кількості податків та спрощення механізму їх сплати, запровадження чітких норм, які регулюватимуть діяльність державних органів.

Другий крок, названий Кличком, – поміняти людей: вигнати корупціонерів з влади, з суду, з міліції, з прокуратури. Він нагадав, що під час парламентських виборів «УДАР» мав плакат про люстрацію влади. «Якби ми отримали більшість у парламенті і формували уряд, ми могли б її провести. Але тепер це доведеться зробити новому Президенту», – наголосив Кличко.

Він розповів, що зміст люстрації, яку пропонує «УДАР», полягає в наступному – створити нові органи державної влади, нові суди і правоохоронні органи. При цьому, зауважив Кличко, нові – за змістом і принципами своєї роботи, а не за формою або персональним складом. Законодавчу базу для таких змін «УДАР» також готує зараз.

Віталій Кличко вважає, що Україна має використати досвід інших країн, щоб привести на посади у цих органах чесних професіоналів, а не казнокрадів і хабарників. «Досвід Японії та Сінгапуру, країн Балтії та Грузії, досвід об’єднання Німеччини дає відповідь. Необхідно створити нову, незалежну кадрову службу, яка займатиметься атестацією держслужбовців і працівників правоохоронних органів, суддів і прокурорів», – переконаний лідер «УДАРу». За його словами, завдання такої служби – виставити заслін корупціонерам і сформувати новий корпус управлінців, які будуть працювати на країну, а не на свою кишеню. До роботи такої кадрової служби  Кличко пообіцяв залучити журналістів, громадські організації, фахівців з країн Європейського Союзу.

Третій крок – контроль. Серед першочергових планів Кличка та його команди – створення незалежного Антикорупційного бюро, яке займатиметься виявленням корупціонерів і притягненням їх до відповідальності. За діяльністю цього агентства здійснюватиметься громадський контроль. Водночас Кличко визнав, що будь-яке бюро не може знати все, і тому буде запроваджене право кожної громади звільняти чиновника, суддю або міліціонера.

Зокрема, додав політик, якщо 10% жителів населеного пункту, району чи області підпишуть проект рішення про відставку такого чиновника, то буде проводитися місцевий референдум. «Якщо людина відома як корупціонер, він втратить посаду. У мене вистачить волі , щоб здійснити ці реформи і очистити країну», – запевнив Віталій Кличко.

«Тоді у нас будуть європейські зарплати, а як наслідок – європейські пенсії та соціальна допомога. Це моя мета. Я знаю, як її досягти. І ми переможемо !», – додав Віталій Кличко.
№45 від 9 листопада 2013 р. Категория: Політика, депутатська діяльність | Просмотров: 280 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]