Вівторок

23.04.2019

21:56

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

«Колесо» – все для зручності покупця
У неділю в Острозі було відкрито новий магазин «Колесо». Він знаходиться на вулиці Татарській у приміщенні, де раніше діяв продуктовий магазин «Ельф».  

Власник торгового закладу Наталія Бороденко каже, що приміщення вони нещодавно придбали і відкрили у ньому вже другий магазин, який торгуватиме товарами для власників вітчизняних і зарубіжних легкових автомобілів. Тут можна купити необхідні деталі, зокрема, фільтри, ремені, гальмівні колодки, шестерні, а також масло різних видів, аксесуари  до авто, зокрема, кліпси. Наталія Дмитрівна каже, що вона із колегами буде вивчати ринок, на що найбільший попит і відповідно буде поповнювати полиці товаром. При необхідності можна замовити товар в магазині і його при можливості максимально швидко (впродовж одної – двох діб) доставлять до магазину. У підприємця налагоджена співпраця із багатьма виробниками запчастин до автомобілів, тож і ціни помірні. Якість товару також добра, що не раз відзначали покупці.

– Дуже багато магазинів Острога зосереджені в центрі, – розповідає Наталія Бороденко. – На околицях міста їх мало. Ми хочемо, щоб заклади торгівлі були в різних кінцях міста, зокрема, на Татарській. Думаю, тут буде зручно купляти необхідне як мешканцям цього мікрорайону, оженинського напрямку, так й інших мікрорайонів міста і сіл краю.

Тож автомобілістам варто завітати до нового магазину «Колесо», щоб придбати необхідне.

Іван МОЧЕРНЯК
№45 від 9 листопада 2013 р. Категория: Виробництво, торгівля і побутове обслуговування | Просмотров: 1790 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]