Неділя

21.04.2019

21:13

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Коли дитина – тягар
Минулого тижня усі ЗМІ облетіло повідомлення про підкинуте до Рівненської дитячої лікарні у дорожній сумці немовля. Скільки не читаю аналогічні історії, які давно вже не рідкість, звикнути до цього не можу. Диву даюсь: сьогодні така грамотна молодь (не те, що ми у часи, коли сексу не було) в плані запобігання вагітності, а такі речі трапляються! А ще дивують парадокси несправедливості, коли для одних діти – тягар, а інші роками мріють почути сміх дитини – за статистичними даними кожна п’ята подружня пара.  

Щоб почути отой сміх одна сім’я моїх знайомих багато років оббивала пороги лікувальних закладів – даремно. Потім наважилися усиновити дитину. Виявилося, що це теж неможливо, бо сім’я законодавчо не потрапляє до категорії усиновителів. Чоловік і дружина в повному розпачі, адже у них альтернатив більше немає...

Тій же мамі-зозулі хлопчик виявився не потрібним. Значить ніхто не допоміг, не підтримав її до пологів (згадую фільм «Москва слезам не верит»). Добре, якщо всиновлять його у немовлячому віці, не віддадуть в інтернат. А ось відповідальність мами... Згідно статті 166 Кримінального Кодексу України за злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною їй загрожує обмеження волі на строк від двох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк. А скількох таких мам знайшли, покарали? А жити-то як з цим?

Олена ТОЛОЧИК
№2 від 12 січня 2013 р. Категория: Різне | Просмотров: 280 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]