Понеділок

22.04.2019

03:42

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Коли і де зупинимо російського агресора?

Те, що робиться останніми тижнями навколо України, на її території – інакше назвати, як вакханалією, розгулом сатанізму не можна. Нахабний північно-східний агресор підступно захопив частину території України. У Криму загарбники та їх посіпаки знущаються з людей, прихильних до України, журналістів, протестувальників, навіть військових української армії, їх сімей. У вівторок, 18 березня, коли путін лив «крокодилячі сльози» і брехав про Крим, бандити аксьонова вбили під час штурму військовослужбовця Збройних Сил України. У день псевдореферендуму вбитим знайшли закатованого кримського татарина, який відкрито виступав проти окупації.  

Події навколо Криму розвиваються так стрімко, що поки газета готується до друку, тиражується – ситуація  суттєво міняється. На превеликий жаль, Україна, сподіваюсь не надовго, втратила Крим. Про нахабного російського ведмедя, який незважаючи ні на що «суне» напролом, не зважаючи на жодні норми міжнародного права, моральні принципи в політиці – немає потреби писати. КДБіст путін, по суті, дав старт третій світовій війні, бо порушено один із голов­них принципів післявоєнної Європи – непорушність кордонів. Після 18 березня вже ніхто, мабуть, крім держав, які мають ядерну зброю, не впевнений у своїй безпеці. Тепер зрозуміло, чому москалям ніколи не вірили в світі, називали імперією зла, і слова Бісмарка про те, що договір з Росією не вартий навіть паперу, на якому він написаний, у черговий раз знайшли своє підтвердження.

Багато європейських політиків сходяться на думці, що анексія Криму Росією це найсерйозніша криза з часів Холодної війни. Агресор знищив основні положення міжнародних норм. Багато країн світу засудили поведінку держави-нахаби, США, ЄС ввели санкції проти окремих російських чиновників, є повідомлення про арешт їх рахунків за кордоном, Росію виключено з великої вісімки, звучать погрози економічних санкцій. Та все це, як бачимо, не особливо лякає імперіалістів.

Справжніми героями можна назвати людей в Росії, які вийшли на акції протесту в Москві, Санкт-Петербурзі та інших великих і малих містах проти війни з Україною. В диктаторській країні це дуже не просто. Підтримали Україну та виступили проти агресії  відомі майстри мистецтв – Лія Ахеджакова, Олег Басілашвілі, Армен Джигарханян, Ельдар Рязанов, Юрій Шевчук, Борис Гребенщиков, Сергій Юрський, Андрій Макаревич, Валентин Гафт, Андрій Мягков, Михайло Жванецький, Сергій Гармаш, Марк Захаров, Олена Яковлєва, Галина Волчек, Андрій Кончаловський, Володимир Гостюхін, Федір Добронравов, Леонід Бронєвой, Олександра Яковлєва, Олександр Балуєв, Юрій Стоянов, Станіслав Садальский, Олександр Розенбаум, Данило Гранін, Марат Башаров, Сергій Маковецький, Дмитро Харатьян, Михайло Кокшенов, Еммануїл Віторган, Леонід Куравльов, Наталія Фатєєва, Борис Акунін. Але було й інше звернення, де ще більше відомих і нешанованих в Україні людей, серед них є й вихідці з нашої землі, підтримали  війну проти нашої країни. Безмежно гірко!

У чорний для України вів­торок в Москві було завершено шабаш, який розпочали сепаратисти Криму на штиках вояччини Росії. Гидко було дивитись і слухати брехню путіна – його цинізм не має меж. Хоча чого можна чекати від колишнього КДБіста – брехня, навмисне перекручування фактів, підкуп, віроломство, насилля, вбивства, є їхніми головними інструментами у зовнішній і внутрішній політиці. Того дня на телеканалі новин «24» дивився «Шустер LIVE». Там перший Президент України Леонід Кравчук розвінчав нахабну брехню російського керманича. У голові не вкладається, що керівник однієї з найбільших країн світу може так брехати. А як йому аплодували. Брежнєвські часи, як кажуть, відпочивають...

Мені, думаю, як і більшості громадян, які люблять Україну, безмежно гірко що так сталося. Одні звинувачують нову українську владу, другі – банду януковича, треті – російських імперіалістів і неадекватного путіна, ще хтось – Кравчука і його команду. Перелік винних, на думку людей, дуже великий. Але такі пошуки ситуацію не покращать. Що робити?

Думаю, перш за все, Україна має мобілізуватись і захищати ту територію, яка ще перебуває у її складі. Зажерливі москалі продовжують підбурювати русофілів до заворушень. Безсумнівним є те, що сьогодні слід діяти рішуче, бо путін не зупиниться в Криму, він буде робити все, щоб захопити й інші території України. Ще одним вкрай важливим завданням є вивести з окупованого Криму українські війська. Банда грабіжників і мародерів відверто знущається над вояками, розкрадає майно, вже є вбиті і поранені українські солдати. Людей не можна залишати в біді.

Ну і на завершення про аферу, яку назвали в Росії і Криму референдумом. Є численні повідомлення про те, що там повсюдно діяли так звані каруселі, голосував хто хотів, і як хотів, без паспортів, у списки вносили безпосередньо на дільницях у день плебісциту всіх бажаючих, примушування до голосування. Криміналітет автономії взагалі втратив глузд. Наприклад у Севастополі «намалювали» аж 123 відсотки явки. Переважна більшість кримських татар і українців (а це біля 40 відсот­ків населення) не голосували. Та й  не всі росіяни хочуть до «матушкі». І все ж наперсточники «нарахували» аж 87 відсотків явки. Мабуть голосували і живі, і мертві, і ненароджені… Цілком зрозуміло, що такий фарс назвати референдумом могли лише люди з хворою психікою.

Як будуть розвиватися події далі – побачимо. Коли і де зупинимо російського агресора – важко сказати. Дуже хочеться, щоб втрати закінчилися, Крим повернувся до нормального життя у складі України. Це буде нелегко, але необхідно діяти.

 

№13 від 22 березня 2014 р. Категория: Політика, депутатська діяльність | Просмотров: 349 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]