Середа

24.04.2019

19:33

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Коли про поезію говорять поети

Багатий березень на літературні події та ювілейні дати. На початку місяця щороку не лише українці, а й вся світова громадськість відзначає Шевченківські дні. Також святкуємо ми дні народження Ліни Костенко, Максима Рильського. А вінцем цих дат є Всесвітній день поезії, з нагоди якого у неділю, 22 березня, в приміщенні центральної районної бібліотеки відбулося засідання Літературного об’єднання імені Івана Маєвського. 

Надзвичайно приємним та несподіваним сюрпризом став подарунок від бібліотеки – відеопрезентація про роботу літоб’єднання упродовж минулих років. Присутні з цікавістю переглядали фото- та відеоспогади, на яких вони читали свої вірші, щось обговорювали. Щиро дякуємо Наталії Ламах за таке гарне привітання та підготовлений сюрприз.

Традиційно у роботі літоб’єднання взяли участь його незмінні та незамінні учасники: письменниця, поетеса з Оженина Євгенія Гембаровська, наш острозький поет Олесь Ундір, активний громадський діяч Леонід Андрощук, долучилися також представники журналістської родини – Олександр Гладуненко з дружиною Світланою, Іван Глушман.

Учасники обговорювали актуальні події, які нині відбуваються в Україні, розповідали про свої досягнення та плани на майбутнє, пригадували попередні роки роботи літоб’єднання, говорили про можливість розширення кола літстудії, залучення нових юних авторів. Євгенія Гембаровська поділилась враженнями з останньої літературної зустрічі учасників «Мистецького кола», яка щомісяця відбувається в Рівному і до якого вона належить. Олександр Гладуненко зачитав вірш, якому понад 100 років, а за своїм змістовим наповненням він актуальний і сьогодні. До речі, автор вірша Панас Мирний. І звичайно, свої вірші, авторські новинки представили присутнім Олесь Ундір та Євгенія Гембаровська. Зустріч відбулася, як завжди, гарно, в дружньому колі та затишній атмосфері. Наступне засідання літературного об’єднання планується в травні. Дуже хочеться, аби і острозька громадськість не лишалась осторонь та долучалася до літературного життя Острожчини.

Євгенія ПОЛІЩУК

№ 13 від 28 березня 2015 р. Категория: Літературна творчість, книги | Просмотров: 329 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]