Неділя

21.04.2019

21:06

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Коли священик – друг і наставник
Днями в Острозі відбувся перший регіональний форум православної молоді. Він проходив у Свято-Богоявленському соборі міста з благословення Владики Варфоломія.

Перший з’їзд православної молоді об’єд­нав молодих людей з 30 різних приходів Острожчини і традиційно розпочався молебнем. Як зазначив благочинний церков Острозького району, митрофорний протоієрей Олександр Максимюк, метою заходу є кроки назустріч активній молоді, духовне спілкування з нею.

– Якби молодість була завжди, ми б не думали про старість, – сказав отець Олександр. – Але вже сьогодні потрібно думати, яким буде наше життя завтра, чим наповнена наша душа.

На форум були запрошені священики Острозького благочиння, які готують лекції на духовну тематику, ведуть просвітницьку роботу. Одним із них є отець Василій Романюк, який "горить" справою духовного просвітництва.

– Мета наша – об’єднавча, ми зібрались, щоб поспілкуватися, зрозуміти, що священик – це друг і наставник, – сказав отець Василій. – З нами сьогодні духовна молитовна підтримка владики. Ви – наше завтра і вам виховувати дітей у православній вірі.

Отець Василій оголосив форум відкритим, а тему потрібності духовної підтримки продовжив настоятель храму Різдва Богородиці села Кутянка Олександр Дячук. Він підкреслив, як важливо сьогодні в часи турбот, розчарувань, впадання у відчай мати духовне спілкування і допомогу церкви. Адже ми живемо милістю Божою.

Вітальне слово учасникам заходу адресувала заступник голови Острозької РДА Валентина Стрілецька, наголосивши, що церква і держава мають одну спільну мету – духовне виховання молоді.

Робота з молоддю продовжилась демонстрацією фільмів, спілкуванням у групах, запитаннями-відповідями, конкурсами, відвіданням заповідника з екскурсом в історію Острожчини і православ’я. Протягом дня усіх об’єднували пісні трапези, а на завершення – подячний молебень за добру духовну справу.

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 356 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]