Неділя

21.04.2019

21:21

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Колишня аптека стане житлом
У редакцію «Замкової гори» звернувся читач, який просив розповісти про долю колишнього приміщення міжлікарняної аптеки по вулиці Чорновола, 9. У міській раді повідомили, що його викупив Національний університет «Острозька академія». Тож ми звернулися до заступника ректора з господарської роботи Національного університету «Острозька академія» Наталії Мельничук із проханням розповісти про те, яке майбутнє очікує згаданий об’єкт.  

– Справді, ще у 2011 році ми викупили приміщення колишньої міжлікарняної аптеки, – почала розмову Наталія Миколаївна. – Одноповерховий будинок вже давно потребує капітального ремонту. Аби це зробити, необхідно виготовити відповідну документацію. Оскільки у минулому році ми водночас вели будівництво нового корпусу гуманітарного факультету, здійснювали капітальний ремонт колишнього приміщення районного суду, то капітальний ремонт колишнього приміщення міжлікарняної аптеки запланували на 2013 рік. Саме цього року ми плануємо виготовити необхідну проектно-кошторисну документацію,  виділити кошти на капітальний ремонт і почати ці роботи. Наше завдання дещо ускладнюється тим, що згадане приміщення знаходиться у охоронній історичній зоні міста. Це потребує додаткових погоджень і експертиз. Лише тоді, коли всі необхідні етапи буде пройдено, ми розпочнемо ремонт приміщення.

– Коли планується завершити ремонт і як планується використовувати оновлене приміщення?

– Пройшовши документальну фазу, за наявності необхідних коштів ми плануємо розпочати ремонтні роботи влітку цього року, можливо, восени. Якщо складеться все добре, то ми плануємо здати в експлуатацію оновлене приміщення десь у серпні 2014 року. Ми збережемо первісний вигляд приміщення, гармонійно вписавши його в навколишній пейзаж. Острожани і гості міста матимуть змогу милуватися оновленим приміщенням, яке стане окрасою вулиці Чорновола. З неї, як відомо, дуже гарно видно Луцьку башту, вдалині – величний собор, костел.

Відповідаючи на другу частину вашого запитання, скажу, що ми плануємо використовувати капітально відремонтовані приміщення під житло для гостей університету, його викладачів.

– Дякую за вичерпну відповідь!

Розмову записав Іван ГЛУШМАН
№4 від 26 січня 2013 р. Категория: Благоустрій і комунальна сфера | Просмотров: 416 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]