Вівторок

23.04.2019

04:56

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Колядували навіть 2-річні діти
Двадцять восьмого січня відбувався Всеукраїнський фестиваль колядок і щедрівок, який проводиться уже сьомий раз на базі студентсько-викладацького храму преподобного Федора Острозького. Цього року учасниками фестивалю були колективи з Острога, Києва (на фото), Тернополя, Кременця, Рівного, Нетішина та Рівненської області.

Особливістю фестивалю стала трансляція усього дійства он-лайн в Інтернеті, і кожен охочий міг подивитися його, відвідавши сайт академії. Також ще цікавим моментом в проведенні фестивалю було те, що організатори вручали учасникам дипломи і фотографії колективів відразу після їхнього виступу. Як кажуть організатори, що це таке їхнє своєрідне ноу-хау: виготовляти фотографії і дипломи оперативно ще в той час, коли колектив виступає.

Велика кількість гостей прийшла послухати вітальні пісні та відчути Різдвяний святковий дух, яким повнився весь храм. Учні дитячої музичної школи Острога виконували різдвяні мелодії на фортепіано. Демонстрували свій талант колядування навіть маленькі дітки віком 2-ох років. Більшість учасників були в національних костюмах та виконували твори під акомпанемент баяна, скрипки, гітари та фортепіано. Також лунали колядки і щедрівки різними мовами світу та у власній обробці колективів.

Цього року було 15 учасників і колективів, з кожним роком їхня кількість збільшується. Раніше фестиваль проводився тільки в Рівненській області, а зараз його масштаби збільшилися, саме тому почали приїжджати більше професіоналів.

Враженнями про дійство поділилися його учасники.

– Це вже стало традицією проводити фестиваль щороку, і ми весь час беремо в ньому участь, – розповідає Масюк Ірина, учасниця церковного хору храму імені преподобного Федора Острозького. – Вважаю, що це свято є дуже вагомим, адже воно прославляє народження Христа та об’єднує людей різного віку та конфесій.

– Ми тут вже втретє, і з кожним роком помітно, що професіоналізм колективів зростає, стає все краще й краще, – ділиться Коцюк Віктор, учасник фестивалю з Свято-Георгієвської церкви села Колодинка. – Кожен із учасників має потуги та бажання до прогресу, і це приємно. Бог дасть здоров’я, то ми надалі будемо приїжджати сюди, щоб поспівати та інших послухати.

Леся ХОМ’ЯК, студентка гуманітарного факультету НаУ«ОА»

Просмотров: 376 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]