П'ятниця

26.04.2019

16:43

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Коней на переправі не міняють

Дуже швидко спливає час. І ми, жителі Острога, невдовзі знову стоятимемо перед черговим вибором – кому довірити керувати нашим містом.

Свідомим громадянам це зробити не зовсім легко. Якщо проаналізувати, що було зроблено в місті протягом останніх п’яти років, то цілком очевидно, що зроблено немало. Відремонтовані дороги, тротуари, побудовані дороги там, де були лише ґрунтові, влаштовані автобусні зупинки, побудовані (встановлені) дитячі майданчики. Нарешті, прокладена дорога до Нового кладовища, про яку було стільки розмов, нарікань і навіть прокльонів. Проведені ремонтні роботи у наших дитячих садочках, працює дитячий садочок на Новому місті.

Можливо, хтось скаже, що мало, що можна було зробити більше. Згідна, можна було б, але давайте не будемо забувати, що бюджет міста – дотаційний. Виробництва в Острозі майже немає. Працює лише 2 підприємства – завод мінеральної води, друкарня та кілька малих підприємств. І не сьогодні, і не вчора, і навіть не чотири роки тому виробничої бази не стало, а набагато раніше. І не вина нашої сьогоднішньої влади в тому, що розвалений колишній пивзавод, що немає хлібозаводу, що не працює шиноремонтний, меблева фабрика. Тож і доводиться майже всі кошти, в основному, спрямовувати на захищені статті – оплату праці бюджетників, за використані енергоносії. І того мізеру, що лишається, вистачає лише на найнеобхідніше. І тільки завдяки наполегливості і вмінню співпрацювати з підприємцями, керівниками нашому міському голові вдалося зробити те, що зроблено на сьогоднішній день.

Кожній людині в житті доводиться проходити свій життєвий шлях, і не завжди він простий. Міському голові Олександру Шикеру довелося працювати в нелегкий час не лише для Острога і острожан, а й для усієї країни. В країні йде війна. Кошти, які могли б використовуватися у нашому мирному житті на будівництво садочків і шкіл, лікарень та житлових будинків, будівництва (ремонту) доріг та облаштування освітлення, влаштування дитячих та спортивних майданчиків для наших діток, підтримки обдарованої молоді, на жаль, використовуються на інше. І дуже не легко, як кажуть, «випросити чи вибити» їх з державного бюджету.

Ми кожного року читаємо звіт міського голови перед територіальною громадою і, нам здається, що кожного року він більший і змістовніший. Список зробленого збільшується. А зверніть увагу на вулиці нашого міста – вони чисті, і гості Острога теж стверджують, що місто наше – чисте. А скільки для цього потрібно? Повірте, дуже багато. І передусім потрібна наша з вами свідомість, адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Вже, мабуть, всі звернули увагу, що містом їздить новий сміттєвоз, що є автомобіль – «вишка», за допомогою якого можна зняти аварійні дерева і поміняти лампочку на стовпі вуличного освітлення, що є автомобіль для ремонту каналізаційної мережі – так званий в народі «крот». Це все говорить про те, що влада на чолі з міським головою думає про благоустрій міста і про наш з вами комфорт. Але є такі острожани, які кидають сміття повз сміттєвий бак, на вулиці, і собаки, вітер, розносять його по вулиці. І це трапляється як у будні, так і перед святами, наприклад, перед Великоднем, Днем Незалежності. Я не раз бачила перевернуті сміттєві контейнери, і нікому навіть не спаде на думку, що міський голова проїде містом і особисто дасть команду прибрати це, те, поставить на місце контейнери, аби ж ми з вами, йдучи до церкви, на роботу, нічим не зіпсували собі настрій. Мабуть, таким повинен бути справжній господар. І на всі суботники він ходить зі своїми працівниками, і двері його кабінету відкриті для всіх жителів міста не лише у прийомні дні, і спілкується наш мер з людьми не тільки у своєму кабінеті, але й у місті, і не тримає у таємниці свій мобільний номер, бо завжди готовий допомогти людям, вислухати їх, підтримати.

Зараз дуже важкий час для всіх нас – ми на порозі реформ, не зовсім всім зрозумілих. Ми не знаємо, що нас чекає і що чекає наших дітей. Ми, як на переправі, а там, як кажуть, «коней не міняють». Тож, закликаю вас, шановні жителі міста Острога, давайте підтримаємо на чергових місцевих виборах нашого міського голову Олександра Шикера, аби мати можливість нам і нашим дітям жити в затишному нашому Острозі, ходити чистими, асфальтованими і освітленими вуличками. А завдання на наступний виборчий термін ми йому і новому депутатському корпусу визначимо спільно.

Ольга КОВАЛЬЧУК,

мешканка Острога

№ 38 від 19 вересня 2015 р. Категория: Акції і громадське життя міста | Просмотров: 418 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]