Четвер

25.04.2019

18:46

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

«Королева столу» Острозького ВПУ

Нещодавно в ДПТНЗ «Острозьке ВПУ» учнівським колективом групи № 15, класним керівником Оленою Петрівною Швець та майстром виробничого навчання Світланою Василівною Войтко був підготовлений і проведений вечір-конкурс «Королева столу». За титул «Королеви свята» змагалися учні, які навчаються за спеціальністю «Кухар» та «Кухар. Кондитер». 

Ведучі Яна Фідик та Лілія Галімська представили учасників – представників груп № 10, 13, 15 та 23. Підтримати конкурсантів прийшли і представники інших груп, яких теж зацікавив конкурс кулінарної майстерності. Цікаво та змістовно була повідомлена інформація про історію виникнення картоплі, появу її в Україні, її поживні та смакові властивості , а також різноманітність страв з цього універсального овоча, який називають в нас ще й другим хлібом. Між конкурсами ведучі загадували загадки та розказували вірші про картоплю. До уваги глядачів та журі були представлені п’ять конкурсів, завданням яких було виявити знання учнів про страви з картоплі, технологію їх приготування, майстерність в обробці коренеплоду та креативність у оформленні страв, а також не обійшовся вечір без вареників з картоплею, які учасники ліпили на швидкість та майстерність, а в залі лунала пісня «Варенички мої у сметані».

Переможців – Тетяну Солдаєву, яка здобула титул «Королеви свята», Тетяну Пацаловську, Катерину Герасимчук – нагороджено пам’ятними подарунками: фартушками, рукавичками-прихватками. А учасників – Віру Епштейн, Дмитра Нікітчука, Марію Терешко та Людмилу Піддубняк – рушничками. Глядачам цей вечір надовго запам’ятався невимушеною атмосферою, гарним настроєм та активними вболівальниками.

Олена ШВЕЦЬ, класний керівник гр. № 15,

Світлана ВОЙТКО, майстер в/н гр. №15.

№ 8 від 21 лютого 2015 р. Категория: Освіта і виховання | Просмотров: 290 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]