Четвер

25.04.2019

18:49

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Кращим – грамоти та подарунки
Змагання шкільних санітарних постів вже давно стали доброю традицією в Острозі. Їх щорічно проводять спільно Острозька міськрайонна організація товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ) та міський і районний відділи освіти. Традицію не порушили і цього року. Напередодні відзначення 95-річниці ТЧХУ та Всесвітнього дня товариства, у п’ятницю, 5 квітня, у Острозькому НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія» відбулися ці змагання. 

На урочистій церемонії відкриття змагань виступили головний спеціаліст міського відділу освіти Олексій Опольський, головний спеціаліст районного відділу освіти Микола Зеленюк та голова МРО ТЧХУ Людмила Швець. Вони говорили про важливість червонохрестівського руху, значення знань, вмінь, бажання надавати допомогу нужденним і постраждалим, бажали учасникам успішних випробувань та ін.

Готовність прийти на допомогу членів шкільних санпостів оцінювали судді – висококваліфіковані спеціалісти у своїй справі. Спорядження команд оглядала, перевіряла знання правил дорожнього руху та надання першої медичної допомоги Ірина Маліновська; надання першої медичної допомоги при травмах і нещасних випадках, транспортування хворих – Валентина Стаховська; нагляд за хворими на дому, особисту гігієну – Леся Алєксєєнко; інфекційні захворювання – Тетяна Антонюк; лікарські рослини – Лідія Зінчук; історію розвитку Товариства Червоного Хреста та огляд санітарної преси – Людмила Швець.

Найкращими у міськрайонних змаганнях шкільних санітарних постів стали учні Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. №1, НВК «Оженинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – ДНЗ», Сіянцівська, Грем’яцька, Острозька ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Острозький НВК «Школа І-ІІІ ст. – гімназія», Межиріцька та Вельбівненська ЗОШ І-ІІІ ст. Від організаторів вони отримали грамоти, а від спонсора змагань приватного підприємця Катерини Дубінчук – подарунки.­

Найкращі санбюлетні виготовили учні Острозького НВК, Білашівської, Плосківської і Межиріцької ЗОШ. Організатори вручили їм грамоти, подякували всім за участь у змаганнях, наголосили, що не перемога головне, а знання, які приходять під час підготовки до конкурсів та участі у них.

Іван МОЧЕРНЯК
№15 від 13 квітня 2013 р. Категория: Медицина і здоров'я | Просмотров: 271 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]