Неділя

21.04.2019

17:30

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Крок назустріч бізнесу
Днями в Острозькому відділенні ЗОДПІ відбулося відкриття центру обслуговування платників податків. Така новація в нашому місті запроваджена першою на Рівненщині і є новим кроком до встановлення тісніших партнерських стосунків з платниками податків.

Першим з вітальним словом до присутніх звернувся голова державної податкової служби в Рівненській області Віктор Башук:

– Я вдячний усім присутнім за великий крок назустріч бізнесу. Сьогодні підприємці перебувають в інших умовах, адже працює новий Податковий кодекс. Тому і податкова міняє своє обличчя з фіскальної служби на службу сервісну, щоб платники обслуговувались комфортно, кваліфіковано, оперативно. Для цього і створено центр обслуговування. Приємно, що першим в області за короткий час він відкритий саме в Острозі – місті, багатому історією, науковцями. Бажаю, щоб ця новація надалі слугувала наповненню бюджету.

Запрошений на урочистості разом із першим заступником Віталієм Ундіром міський голова Олександр Шикер привітав присутніх і сказав, що відкриття такого сервісного центру є виконанням завдання держави – поліпшення податкової системи. Побажав аби центр покращував роботу малого і середнього бізнесу нашого міста. Олександр Федорович відзначив, що острозькі податківці – найкращі і подарував їм в честь важливої події монітор.

Із приємною подією привітав податківців і гостей голова Острозької РДА Василь Дума.

Після урочистої церемонії перерізання стрічки виступила начальник Острозького відділення Здолбунівської ОДПІ Руслана Мичка:

– Сьогоднішня подія приємна не лише тим, що ми є першими в області, а ще і тим, що ми робимо крок вперед для бізнесу, щоб побачити віддачу по сплаті податків. Дякую міській, районній владі, колегам і платникам за підтримку у швидкому відкритті центру. Ми стараємось для платників і обіцяємо, що працюватимемо якісно і оперативно.

Працівники податкової інспекції вручили невеличкі подарунки присутнім на заході студентам-волонтерам, а Руслана Степанівна провела презентацію центру. Він складається з трьох секторів. Перший – сектор видачі довідок і дозвільних документів. Другий – прийому податкової звітності і вхідної кореспонденції. У ньому є зона очікування – столи, стільці, бланкова продукція, стенди з інформацією, книга відгуків і пропозицій, скринька для анкет. Третій сектор – консультування платників податків. Тут розміщений стенд адміністрування послуг – терміни, робоче місце консультанта, є доступ до Інтернету, флешка, вивішені графіки чергування.

На завершення заходу Руслана Мичка подякувала присутнім, висловила сподівання на подальшу демократичну і ефективну співпрацю з усіма платниками.­

Олена ТОЛОЧИК
Просмотров: 388 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]