Неділя

21.04.2019

21:57

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Кубок мера залишився в Острозі

Саме так завершився досить цікавий турнір з міні-футболу, що проходив на майданчику КЗ «Обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» у суботу, 1 серпня. Зголосилися помірятися силами з іншими цікавими суперниками футболісти «Локомотива» (Шепетівка), «Енергетика» (Нетішин), «Понеділка» (Рівне), і, звісно ж, місцева «Острог-Академія». 

Матчі проходили цікаво, з великою кількістю гольових моментів, гарними комбінаціями, несподіваними поворотами «сюжету», й – курйозами. От без чого обійшлося – то це без серйозних травм і невмотивованих грубощів.

Щодо спортивних підсумків, то команди зіграли між собою так: Рівне – Шепетівка – 3:0; Острог – Рівне – 6:2; Шепетівка – Нетішин – 8:0; Острог – Нетішин – 8:3; Острог – Шепетівка – 4:0; Рівне – Нетішин – 4:0.

Можна відмітити кілька цікавих моментів. У грі проти енергетиків наші гравці забили другий м’яч після сильного і точного удару з дуже гострого кута – щось схоже на гол Ван Бастена у фіналі чемпіонату Європи 1988 року (хто пам’ятає). Коли ж грали проти «тих, хто народився в нещасливий день», то другий гол було забито після пасу… обличчям. Так-так – м’яч після потужного удару гравця гостей влучив прямо в обличчя нашого голкіпера, відлетів майже до центру майданчика, тут його підхопив наш нападник і – гол! Щодо голкіпера, то він мужньо ще кілька хвилин відстояв у воротах. А вже потім попросив допомоги. Також другий гол, вже «железнічарам», було забито після того, як вилучили їх основного воротаря – за два фоли. У «рамку» став інший гравець, і одразу ж пропустив м’яч після удару зі штрафного Олександра Марченка. Тим самим підтвердились слова, що у міні-футболі, як і в хокеї, справжній воротар – це півкоманди!

Отож, переможцями стали наші земляки, за яких грали Павло Чемерис (воротар), Богдан Новак, Анатолій Озімковський, Андрій Фесенко, Олег Костюк, Олександр Марченко, Віталій Тушич, Володимир Зелінський, Володимир Захарчук. Другими – рівняни, третіми – залізничники. Переможців та призерів було нагороджено медалями різних ґатунків з написом на реверсі «Кубок мера 2015», дипломами. Команда-переможець отримала ще й кубок з острозькою символікою, виконаною руками місцевих гончарів. Було відзначено й найкращого гравця. Ним став Богдан Новак з команди «Острог-Академія», якому було вручено спеціальний приз.

Нагороди командам вручав заступник міського голови Іван Ткачук (на нижньому фото). Організатори турніру щиро дякують за допомогу й підтримку міському голові Олександру Шикеру та підприємцю, депутату міськради Григорію Аршинову.

Олександр ГЛАДУНЕНКО

№ 32 від 8 серпня 2015 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 233 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]