Понеділок

22.04.2019

03:48

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Легалізація робочих місць та заробітної плати – соціальна захищеність кожного
Питання виплати офіційної, прозорої зарплати сьогодні є дуже актуальним. Адже більшість працівників іноді свідомо погоджуються на пропозицію роботодавців отримувати неофіційну, вищу за мінімальну зарплатню. Трапляється, що зарплата працівника значно відрізняється від тієї, яка записана у відомості. Це з’ясовується згодом, у випадку коли працівнику потрібна довідка про доходи, наприклад, для отримання кредиту чи для пред’явлення у Пенсійний фонд при оформленні пенсії.   

Заробітну плату в «конвертах» без перебільшення можна назвати однією з найбільших на сьогодні перепон в економічному та соціальному розвитку держави. Ні для кого не секрет, що частина заробітку на підприємствах виплачується нелегально. Не скрізь, звичайно, але й нерідко роботодавці розглядають заробітну плату як непродуктивні витрати. Тому штучно стримують її ріст, ухиляються від прийняття колективних договорів. Крім того, ще й наймані робітники погоджуються одержувати частину оплати своєї праці «у конвертах».

Погоджуючись на такі умови, громадяни не лише сприяють розвитку тіньових схем ухилення від оподаткування, а й позбавляють себе соціальної захищеності, адже вони матимуть пенсію тільки з офіційно нарахованої суми заробітної плати. Під загрозою стає не тільки гідне пенсійне забезпечення на старість, але й інші соціальні виплати, зокрема їм не оплачується лікарняний лист, у випадку травми не одержать компенсацію. Отримуючи неофіційну заробітну плату, працівник повністю беззахисний перед роботодавцем. Вирішити проблему із легалізацією заробітної плати і найманих працівників можна лише спільними зусиллями.

Для виявлення прихованої зайнятості та забезпечення соціального захисту населення ведеться робота щодо легалізації заробітної плати та офіційного оформлення трудових відносин. Для цього в районі активно  працюють міська та районна робочі групи з питань легалізації оплати праці. Задля збільшення результативності роботи в районі між управлінням Пенсійного фонду України в Острозькому районі, Острозьким відділеням Здолбунівської ОДПІ, управліннями праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та міської ради, міськрайонним центром зайнятості здійснюється регулярний інформаційний обмін.

Протягом січня-липня 2013 р. вищенаведеними робочими групами з питань легалізації оплати праці перевірено 68 суб’єктів господарювання, як наслідок, виявлено 19 неоформлених найманих працівників, з них залучено до сплати – 15 осіб.

Слід звернути увагу і на те, що причинами низького рівня оплати праці в суб’єктів господарювання району є встановлення режиму неповного робочого часу (неповний робочий день або неповний робочий тиждень) при фактичній зайнятості працівників 8-12 год., зокрема в суб’єктів господарювання малого бізнесу, фізичних осіб-підприємців оптової та роздрібної торгівлі, прийняття працівників на роботу за договорами цивільно-правового характеру.

У результаті вивчення питань дотримання законодавства про працю встановлено і інші причини низького розміру середньомісячної заробітної плати, зокрема, порушення щодо додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, в частині недотримання міжпосадових співвідношень в оплаті праці. Існує проблема зрівняння офіційних заробітних плат між працівниками різної кваліфікації, встановлення усім працівникам від найпростіших професій – до керівника окладів (ставок) на рівні мінімальної заробітної плати.

Законом України „Про загальнообо­в’яз­кове державне пенсійне страхування” передбачено, що страховий стаж – це період, протягом якого особа підлягає загально­обо­в’язковому державному пенсійному страхуванню, та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Тобто, якщо працівнику нарахована заробітна плата не менше законодавчо встановленого мінімального рівня і з неї сплачено страхові внески до Пенсійного фонду України (а з 01.01. 2011 року – єдиний соціальний внесок відповідно до Закону України „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”), то такий місяць повністю враховується в страховий стаж і заробітна плата за цей місяць враховується для обчислення пенсії. Якщо ж сума нарахованої заробітної плати, з якої сплачені внески, менша за мінімальний рівень, страховий стаж становить неповний місяць і обчислюється пропорційно заробітній платі. Якщо з якихось причин роботодавець не сплачує внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування за своїх найманих працівників (причиною може бути і виплата тіньової заробітної плати без сплати страхових внесків, і нарощування заборгованості як з виплати заробітної плати, так і зі сплати страхових внесків), то періоди, за які не сплачені внески, „випадають” із страхового стажу найманого працівника та не включаються в заробіток для розрахунку розміру пенсії.

Своєчасна й повна сплата платежів до бюджету Пенсійного фонду України, а також забезпечення заробітною платою працівників не менше мінімального розміру – це обов’язок кожного роботодавця щодо соціального захисту своїх працівників. Кожен з нас також повинен дотримуватись вимог діючого законодавства для унеможливлення порушення своїх конституційних прав з боку роботодавців. Тому звертаємося до всіх роботодавців, які використовують найману працю, з проханням усвідомити свою відповідальність перед працівниками та легалізувати трудові відносини у відповідності до чинного законодавства.

Тетяна Опанасюк, заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Острозькому районі
№33 від 17 серпня 2013 р. Категория: Пенсії, соціальний захист і охорона праці | Просмотров: 419 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]