Четвер

25.04.2019

18:49

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Лиходії зазнали поразки і свято прийшло

Зі свого дитинства пам’ятаю, з яким нетерпінням чекав новорічної ялинки в школі. Бо новорічно-різдвяні свята, як ніякі інші, мають неповторну і прекрасну ауру. Спогади про святкування залишаються незабутніми на все життя. Пройшли роки, багато чого змінилося, але новорічні свята і для нинішнього покоління дітей є неповторними і казковими. І не тільки  для дітей, а й дорослих. Про це подумалось під час новорічного міського свята, яке відбулось у неділю, 28 грудня, в актовій залі Острозької дитячої музичної школи. Гарний захід організував відділ культури і туризму виконкому Острозької міської ради. 

До дітей на новорічну ялинку, яка знаходилась і сяяла різнобарвними іграшками та вогниками в центрі зали, завітали казкові герої – Кощій Безсмертний (Сергій Бережнюк), Баба Яга (Любов Дубкова), Кікімора (Анна Журик), Лісовик (Назар Халанчук) Дід Мороз (Сергій Бережнюк), Снігуронька (Ольга Юрчук). Звичайно, злі герої хотіли зірвати свято, самим досхочу повеселитися і не допустити свято до дітей. Але лиходіїв викрили. Їм довелося повернути казковий годинник, завдяки якому новорічне свято біля ялинки розпочалося. Діти, переважно дитсадівського віку, які були одягнені в костюми казкових героїв, разом із героями новорічної вистави кружляли хороводи, співали пісні, грали в різноманітні ігри. Завершилось свято тим, що діти розповідали вірші, співали, а за це вони отримували від Діда Мороза різні подарунки. Дуже шкода, що на таке гарне свято прийшло дуже мало дітей міста.

Того ж дня відбулося аналогічне свято в музшколі, але на 2 години раніше, для дітей міста соціально незахищених категорій. Його організував і провів відділ з питань сім’ї, молоді та спорту виконкому Острозької міськради. На святі також були присутні згадані вище герої. Діти не тільки переглянули цікаву виставу, але й грали в різні ігри, співали, водили хороводи.

Відділ з питань сім’ї, молоді та спорту висловлює щиру вдячність за виділене фінансування для підготовки та проведення  Новорічного ранку 28 грудня 2014 року спонсорам:  директору ТзОВ «Українські торгівельні мережі» Руслану Володимировичу Спіріну, директору ПрАТ «Славутський пивоварний завод» Сергієві Васильовичу Мосійчуку, ПП Світлані Купальській. Також організатори свята дякують за підготовку святкового театралізованого дійства колективу Острозької музичної школи та особисто директору Наталії Петрівні Балаушко, за допомогу та всіляке сприяння в організації свята для дітей Острозькому міському голові Олександру Федоровичу Шикеру та заступнику міського голови Ользі Андріївні Логвін.

У минулому номері нашої газети ми розповідали про вручення подарунків дітям учасників АТО та дітям з обмеженими можливостями. Велику допомогу організаторам надали працівники управління праці та соціального захисту виконкому Острозької міської ради, а також працівники Острозького міського центру соціального обслуговування (надання соціальної допомоги). Вони зібрали кошти, придбали подарунки і передали їх організаторам акцій, щоб діти згаданих вище категорій отримали гарні новорічні гостинці.

Іван ГЛУШМАН

№1 від 3 січня 2015 р. Категория: Події | Просмотров: 273 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]