Неділя

21.04.2019

18:07

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Ліквідовували умовну пожежу
У вівторок, 21 лютого, в Національному університеті «Острозька академія» відбулися тактико-спеціальні навчання, під час яких відпрацьовувалися дії на випадок виникнення надзвичайної ситуації.

Стартом навчань стала ввідна інформація про умовну техногенну аварію в газовій котельні вузу. З того моменту всі негайно включилися у роботу. Через кілька хвилин почулися звуки сирени пожежного автомобіля рятувальників, який поспішав на місце події. Швидко і злагоджено рятувальники розгорнули своє обладнання, одягли спеціальні костюми і протигази. По команді зі штабу вони приступили до розвідки на місці ймовірної аварії і пожежі. Незабаром із приміщення винесли двох постраждалих (на знімку). На той час надати їм допомогу були вже готові інші учасники громадських формувань ЦЗ, в арсеналі яких було медичне обладнання та найнеобхідніші препарати. Щойно на місце пригоди прибула швидка медична допомога, потерпілих передали під їх опіку і транспортували до лікарні.

На місце ймовірної аварії прибули також оперативні працівники інших міських та міськрайонних служб, зокрема, газової служби, міліції, зв’язківці, комунальники, електроенергетики, а також представники міської влади, зокрема, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення і мобілізаційної роботи виконкому Острозької міської ради Анатолій Каус. Вони разом із службою цивільного захисту університету злагоджено діяли ліквідовуючи і мінімізовуючи наслідки ймовірного лиха. Врятувавши потерпілих, ліквідувавши пожежу всі задіяні у тренуванні зібрались на подвір’ї університету. Підсумки навчань підбив начальник відділу цивільного захисту управління МНС у Рівненській області, підполковник служби ЦЗ Сергій Ткачук. Він коротко проаналізував хід тренувань, звернув увагу на злагоджені і правильні дії окремих ланок, зокрема рятувальників і медиків. У своєму аналізі керівник навчань не оминув допущених недоліків.

– Сьогодні відповідно до графіку відпрацювання дій органів управління та сил цивільного захисту місцевої ланки територіальної підсистеми цивільної оборони відбулися тактико-спеціальні навчання в Національному університеті «Острозька академія», – каже Сергій Ткачук. – Ми спостерігали, як відбувається ліквідація умовної надзвичайної ситуації за умови, коли через неспрацювання автоматики газового обладнання котла стався вибух. Ним пошкоджено приміщення, виникла пожежа, були потерпілі. У цілому навчання пройшли задовільно, хоча є певні недоліки. Ми їх побачили і тепер будемо спільно працювати, щоб у випадку виникнення надзвичайної ситуації бути готовим протистояти їй.

За ходом навчань спостерігав начальник ГУ МНС України в Рівненській області Володимир Оглобля.

Іван ГЛУШМАН
Просмотров: 336 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 5.0/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]