П'ятниця

26.04.2019

04:50

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Ліс під пильною увагою
Високий температурний режим у поєднанні з вітром та низькою відносною вологістю повітря значно збільшує ймовірність виникнення пожеж. Аби не допустити виникнення надзвичайних ситуацій, викликаних складними погодними умовами, на виконання доручення Прем’єр-міністра України Азарова М. Я. створено оперативну групу, до складу якої увійшли працівники МНС, Держтехногенбезпеки, лісгоспу, міліції та райдержадміністрації. Метою її є здійснення спільних рейдів, під час яких із громадянами проводиться роз’яснювальна робота.

Лісові пожежі – це завжди великі втрати для флори і фауни, лісових господарств і кожного громадянина безпосередньо. Проте статистика свідчить, що саме через людський фактор трапляється близько 90 відсотків лісових пожеж. Залишене багаття, недбало кинутий недопалок, самовільне спалювання стерні, узбіч доріг, сухої трави чи очерету – найпоширеніші причини стихійного лиха.

Нагадаємо, що згідно з правилами пожежної безпеки в лісах, забороняється в’їзд до лісових масивів у пожежонебезпечний період. Транспортним засобам категорично заборонено заїжджати під знаки та шлагбауми, встановлені у лісі. Таке порушення Закону карається штрафом.

Рейдові перевірки місць відпочинку в лісах будуть практикуватися впродовж усього пожежонебезпечного періоду. Можливо, ці заходи допоможуть нашим жителям краще усвідомити, яку біду несуть із собою незагашені багаття, а головне – після відпочинку не залишатимуться гектари випаленого лісу, знищеної флори і фауни.

Володимир ЗАВЕРУХА, начальник СЦЗ м. Острог та Острозького району ТУ МНС
Леонід ЖУКОВСЬКИЙ, начальник Острозького РС УДІТБ
Просмотров: 299 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]