Субота

20.04.2019

07:51

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Лише одне рішення повернули на доопрацювання
У вівторок, 16 квітня, у сесійній залі Острозької міської ради відбулося засідання виконкому. Рішення по всіх 16 питаннях порядку денного були прийняті одноголосно. Але одне з них члени колегіального органу повернули на доопрацювання.  

Перелік питань, які виносились на розгляд членів міськвиконкому, ми публікували у минулому номері нашої газети. До них було внесено два додаткових – «Про включення квартири № 2 в будинку №1 по вул. Мацути в м. Острозі до числа службових квартир ОКП «Водоканал»» та «Про влаштування площадки для встановлення контейнерів для збору твердих побутових відходів на вулиці Городище». Лише останнє рішення, після обговорення, було вирішено відправити на доопрацювання.

Члени міськвиконкому після ознайомлення із представленими документами, роз’ясненнями, які надавали ті, хто готував проекти рішень, по кожному з питань приймали одноголосно рішення: про взяття до уваги представлених інформацій; затверджували склади комісій, робочих груп, оперативний план роботи міськвиконкому, положення; надавали дозволи; вносили зміни до регламенту роботи міськвиконкому та ін.

При розгляді питання надання статусу ритуальної служби Острозькому комунальному підприємству «Водоканал» заступник міського голови Володимир Мацун інформував присутніх про те, що необхідність прийняття такого рішення викликана тим, що згадане підприємство надає ритуальні послуги, а статусу відповідного не має. Нещодавно представники Антимонопольного комітету провели перевірку і знайшли у цьому порушення. Аби усунути його, необхідно прийняти таке рішення. Члени міськвиконкому одноголосно погодилися із цією пропозицією.

Іван МОЧЕРНЯК
№16 від 20 квітня 2013 р. Категория: Міська рада | Просмотров: 306 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]