Середа

26.06.2019

22:02

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Літературній творчості присвячувалось
Нещодавно в Острозькій ЗОШ І-ІІІ ст. №3 відбулася зустріч школярів та педагогів із активними членами літературного об’єднання імені Івана Маєвського.

Бібліотекар школи Людмила Шевчук представила гостей і надала слово голові літоб’єднання Івану Глушману. Він розповів про те, що в 70-80-х роках при Острозькій районній газеті активно діяло літературне об’єднання «Промінь». Його очолював лікар і літератор Іван Маєвський. На жаль, в 90-х роках воно перестало діяти. Три роки тому з ініціативи дружини письменника, місцевих шанувальників слова було створено нове літоб’єднання, яке діє при міськрайонній організації ВО «Просвіта». Там молоді і вже відомі літератори читають свої твори, жваво обговорюють нові книги і літературні процеси в нашому краї та Україні. Враховуючи заслуги Івана Маєвського, як автора багатьох прекрасних творів, новому літоб’єднанню присвоїли його ім’я. На завершення свого виступу гість запросив школярів і вчителів на наступні засідання літоб’єднання.

Літератор із Оженина Євгенія Гембаровська читала власні вірші, казки, оповідання та гуморески, а також розповідала про своє життя, захоплення поезією, творчістю. Вона закликала школярів, які роблять перші кроки у літературі, ні в якому разі не опускати руки, а творити. Якщо не вдається чи не подобається твір, Євгенія Федорівна порадила відкласти його і через деякий час знову повернутися до нього. Звісно, не всі вірші треба читати, публікувати. Є певна частина творів, які варто залишити закритими для інших, бо в них може бути викладено найінтимніші думки і емоції. У перерві між монологами гості учні школи читали свої твори, мали можливість задавати свої запитання.

У другій частині зустрічі бібліотекар школи Людмила Шевчук представила нові книги острозького поета Олеся Ундіра і літературний первісток його внучки Любоньки. Кожну збірочку було охарактеризовано, а також з них були прочитані твори. На завершення бібліо­текар висловила сподівання, що незабаром Олесь Олексійович зустрінеться з учнями школи і власноручно презентуватиме свої твори.

В кінці зустрічі директор школи Любов Тимчук подякувала гостям, сказала, що школа завжди відкрита для літераторів, учні школи готові з цікавістю слухати нові твори, читати свої.

Всеволод МОТОРНИЙ
Просмотров: 309 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]