Середа

26.06.2019

21:59

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Любов, турбота і сімейний затишок
Вони побралися по коханню. Обоє чорняві, молоді, гарні. Він високий, з чубом, як тепер кажуть, секс-символ Першої світової, викапаний Григорій Меліхов; вона – тендітна, тоненька, з ім’ям, що дарує вічну надію – Любов.  

Та проходили роки, а того, що в кожній сім’ї повинно бути як наслідок великого почуття між чоловіком та дружиною, не з’явилося. Бог не дав. Тому сім’я взяла з дитбудинку двоє дівчаток-близнючок, які стали для названих батьків всім змістом життя. Сестрички росли, а всі оточуючі любувалися ними. Ніхто не міг відрізнити їх, лише мама і тато. Бо одна була швидка і пустотлива, а друга – вдумлива і мрійлива. Все було як і в інших сім’ях: садок, школа, друзі. Даринка та Іринка, так звали сестричок, товаришували з багатьма дітьми, але одна другу підтримували завжди.

Коли дівчатка перейшли у випускний клас, Іринка закохалась. Тут було всього: і шалена радість, і горе. І як класичне закінчення першого кохання, її розлюбили. Іринці життя стало не миле, і вона з відчаю готова була до найгіршого. Саме тоді знадобилась вся підтримка мами, тата та сестрички. Лише в 16 років таке горе здається бездонним і безкінечним. Сім’я і час подарували їй радість життя.

Тепер Іринка і Даринка гарні молоді жінки, що створили свої сім’ї та виховують своїх діток. А по вихідних часто зустрічаю бабусю й дідуся з маленькими внуками, які так щиро туляться до них, даруючи їм тепло своїх сердечок… Можливо, це і є омріяне щастя, якого всі ми так прагнемо.

Початок цієї правдивої історії датується 90 роками вже минулого століття, коли наша країна знаходилась на переломі, і люди роками не отримували заробітної платні, не мали належних засобів до існування, про підтримку з боку держави навіть не мріялось, і все ж таки, любов залишалась любов’ю. Сім’ї брали з дитячих будинків дітей і виховували їх самотужки, а тепер, завдяки соціальним ініціативам Президента України Віктора Януковича, створені всі умови. Таким сім’ям надано пільги, що більша частина витрат на дітей сиріт, яких взяли на виховання батьки, оплачує держава, але за останніми залишається основне – любов, турбота і сімейний затишок …

Оксана ДОБРОЖАНСЬКА
№36 від 7 вересня 2013 р. Категория: Люди і час | Просмотров: 299 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]