Понеділок

20.05.2019

05:24

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Людським теплом і добротою зігріваються серця

Що людині потрібно для щастя?.. Так, – здоров’я, хороші друзі, щоб рідні довго жили. А ще потрібно, щоб поруч із нами були завжди добрі, чуйні люди. Доброта людини – у її погляді, лагідних очах, щирій усмішці. А ще й в доброму привітному слові. Часом нам так не вистачає його! 

Відділом з питань сім’ї, молоді та спорту виконкому Острозької міськради 2-3 грудня разом з відділом виховання, молоді та спорту управління освіти, виховання, молоді та спорту Острозької райдержадміністрації в підлітковому клубі за місцем проживання «Надія» проведено змагання з шашок та настільного тенісу між спортсменами з обмеженими можливостями Острога та Острозького району, присвячені  Міжнародному дню інвалідів. Участь брало 10 осіб.

Привітальне слово було надано начальнику відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Ірині Волянюк та начальнику відділу виховання, молоді та спорту Дмитрові Білюку.

Переможцями з настільного тенісу стали: перше місце – Назар Колодяжний, друге – Юрій Білошкурник, третє – Костянтин Мельник; з шашок: перше місце – Володимир Москалюк, друге – Костянтин Мельник та третє – Андрій Приймак.

Всіх нагороджено грамотами та заохочувальними призами, а ті, хто зайняв призові місця – ще й медалями. Також, для позитивних вражень, всі учасники змогли зіграти в передноворічну лотерею, і отримавши по листівці – сніговичку – побачити, що ж то їм очікувати в 2015 році. Веселощів було вдосталь!

А на закінчення заходу всіх учасників запросили на солодкий стіл.

Кажуть, що словом можна і поранити боляче, якщо воно зле і безсердечне, і вилікувати, оживити, якщо воно чуйне та сповнене безмежної доброти. От я й надіюсь, що після заходу всі учасники лише – «підлікувались» хорошими емоціями. Давайте ж ми завжди будемо уважнішими один до одного і приходити на допомогу…

Велика подяка колективу магазину ТзОВ «Меридіан» за надану спонсорську допомогу.

Іванна СЕРЕДЮК,
педагог-організатор підліткового клубу «Надія»

№51 від 13 грудня 2014 р. Категория: Фізкультура і спорт | Просмотров: 227 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]