Субота

20.04.2019

19:20

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

М’ясо є, нам би ще фруктів
Президент України поставив завдання перед місцевою владою працювати над розвитком регіону, а це не можливо без розвитку аграрного сектору.  

На разі Острожчина – це сільськогосподарський район, тому від динамічного розвитку саме цієї галузі залежить і добробут жителів міста.

Хтось років п’ятнадцять тому сказав: «Хай держава не заважає, тоді люди самі будуть забезпечувати і себе, і державу». Пройшло не так багато часу і вже виросло покоління, яке не бачило порожніх полиць магазинів і не знає наймогутнішого слова на той час – «блат», а ще тоді модними були слова «дефіцит», «черга» та ін.

На сьогодні всі продуктові магазини Острога, як і по всій Україні, завалені продукцією українських виробників «курятини», до речі, за найдоступнішими цінами. В місті буквально за останні роки відкрились більше 4 м’ясних магазинів, ринок, який щомісяця постачає острожанам до 20 тонн м’яса свинини, телятини і яловичини. Ціни звичайно, «кусаються», але порівняно з великими містами, все-таки значно нижчі. Та, і якщо брати жителів Острога, то крім того, що люди купують м’ясні продукти на ринку та в магазинах, в кожному третьому подвір’ї забезпечуються самостійно якщо не свининою, то курятиною, гусятиною, качиним, кролячим м’ясом. В загальній сумі, норми споживання м’яса за даними Держкомстату, 60-80 кг в рік на людину тепер виконується.

На сьогодні, перед державою та кожним регіоном завдання в іншому – поліпшити якість. Ось над чим працює держава на приватних підприємствах, вносить норми, які забороняють шкідливі добавки і т.д.

Проблема минулого: є гроші – немає що за них купувати; проблема сьогодення: є практично все – немає коштів, щоб все те придбати. На мою думку, проблема майбутнього – створити всі умови, щоб дати відповідь людям на питання: де заробити?

Оксана ДОБРОЖАНСЬКА
№48 від 30 листопада 2013 р. Категория: Виробництво, торгівля і побутове обслуговування | Просмотров: 278 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]