П'ятниця

19.04.2019

17:17

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Майбутні захисники Вітчизни починають із «Зірниці»
Напередодні 9 Травня, коли Україна готувалася до святкування визначної і величної дати – 68-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, юні острожани брали участь у першому етапі Всеукраїнської військово-патріотичної спортивної гри «Зірниця 2013». Вона відбулася у Острозькій ЗОШ І-ІІІ ст. №1. 

Гра проводиться серед учнів 5-9 класів і покликана формувати почуття патріотизму у школярів, виховувати майбутніх захисників Вітчизни на бойових традиціях українського народу та Збройних сил України. Свої команди представили усі школи міста.

На початку з вітальним словом до учасників звернулася методист відділу освіти міськвиконкому Тетяна Слободян. Вона також розповіла про план проведення гри, пред­ставила суд­­дів кожного випробування.­

Для того, аби вибороти перше місце і отримати право представляти наше місто у наступному етапі «Зірниці», членам команди необхідно було показати свою силу, знання і навички під час змагань у конкурсі строю та пісні, де необхідно було ще розповісти і про виховну роботу у закладі щодо відзначення 68-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні; воєнно-історичному конкурсі, вогневій підготовці, метанні «гранати», долікарській допомозі, спортивних змаганнях (біг – 30 м, човниковий біг – 4х9 м, підтягування для хлопців, згинання та розгинання рук в упорі лежачи для дівчат).

За результатами змагань перше місце виборола команда ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, друге розділили НВК «Школа І-ІІІ ступенів – гімназія» та ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3.

– Від імені організаторів хочу подякувати за допомогу у проведенні змагань з вогневої підготовки керівнику спортивно-технічного клубу Острозької об’єднаної райміської організації Товариства сприяння оборони України Дмитру Волянюку, – сказала після закінчення першого етапу гри «Зірниця» методист відділу освіти міськвиконкому Тетяна Слободян. – Хочу також подякувати керівникам освітніх закладів міста та педагогам, які готували дітей до участі у змаганнях. Сподіваюся на успішний виступ острожан у обласному етапі гри.

Іван ПАВЛІВ
Просмотров: 248 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]