Неділя

21.04.2019

21:58

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

МакМахони, до нас!
Щодня переглядаючи новини в Інтернеті, радію рідко. Адже більшість з них, як і на телебаченні, кримінальні. А ось днями просто душа заспівала, коли прочитала про роботу рівненської меблевої фабрики – ТзОВ « Морган Феніче». Вона діє на базі колишнього заводу «Рівнесільмаш», що у Квасилові, і її власником є американське подружжя МакМахонів. За півроку реалізації проекту, в який вкладено 10,5 мільйонів євро, підприємство виготовило 20 тисяч 187 диванів, реалізувало їх на експорт. Там працює 310 фахівців. Їх середній заробіток – 2 тисячі 800 гривень.  

Чому це радує? Бо у Квасилові пройшло дитинство, там жила моя бабуся і я добре пам’ятаю цей завод-гігант, який працював у 3 зміни, на якому все життя трудився мій дід, і де зарплата робочого була в середньому 200 карбованців. А ще добре пам’ятаю ті руїни, в які перетворився «Рівнесільмаш» за часів незалежності. Просто серце краялось, коли приїжджали на кладовище до діда і проїжджали повз оту розруху. Мама завжди казала: «Добре, що дідусь цього не бачить»...

Період від викуплення частини площ заводу і появи першої продукції був досить довгим. Починалось все ще за губернаторства Віктора Матчука. Сьогодні результат інвестицій радує: робота людям, наповнення бюджету і амбітні плани розвитку підприємства. Адже до 2015 року «Морган Феніче» планує залучити на виробництво до 1 тисячі працівників і випускатиме 500 тисяч диванів на рік. Але ж кожному болить своє, отож і думаю: приїхали б в Острог ті МакМахони, погуляли б містом, помилувались, зайшли б на нашу меблеву фабрику – колись потужну і відому. Може б якийсь і у нас філіал відкрили? Невеличкий, так щоб і зиск мати, і було куди приїжджати помилуватись історією. А, може б, і ще щось придумали бізнесмени, які, окрім меблевого бізнесу, до того ж є засновниками однієї з найбільших в країнах Балтії компанії з зовнішньої реклами Unicom. Рекламнули б нашу старовину і полилися б в Острог туристи зі всього світу! Мрії, мрії... Агов, МакМахони, до нас!

Олена ТОЛОЧИК
№3 від 19 січня 2013 р. Категория: Різне | Просмотров: 352 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]