Середа

24.04.2019

15:37

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Маленька – а вже поетеса
Презентація збірки віршів юної острожанки Анастасії Криницької відбулась 23 травня в приміщенні Центральної районної бібліотеки. У книжечку увійшло більше 10 поезій 11-річної дівчинки. На її першому творчому вечорі були присутні рідні, вчителі, друзі та однокласники.   

Дівчинка грала на бандурі – сама та зі своїми подругами, учасницями ансамблю «Україночка», співала і читала свої вірші. Бандуру вона опановує вже третій рік. Попри юний вік, острожанка вже є лауреатом обласного конкурсу «Творчість юних» та регіонального конкурсу «Соняшник».

– У збірочці багато віршів про Україну, є про мій клас, про мене, – розповідає винуватиця вечора, Настя. – Найбільше я люблю вірші Тараса Шевченка, намагаюсь писати як він. Вчила писати віршики моя перша вчителька – Неля Арсеніївна Зеленчук. Вона мені допомагала, підтримувала, відправляла на різні поетичні конкурси. Це моя перша збірочка, але мрію випустити ще кілька. В майбутньому хочу бути співачкою і писатиму сама тексти своїх пісень.

– Настунька почала писати вірші в мо­лодших класах – 2-3, – каже мама маленької поетеси Людмила Миколаївна. – Все почалось, коли їй запропонували написати віршик на домашнє завдання. Ідея видати збірочку виникла у вчительки музики Наталії Бондар, вона її й підготувала, за що ми їй дуже вдячні.

Рада знайомству з маленьким даруванням і Ольга Бояр, директор бібліотеки.

– Ми раді, що до нас йдуть, що ростуть нові поетичні таланти. Книга все ж краще, ніж комп’ютер. І сьогодні світ побачила ще одна, нехай маленька, але по-своєму цікава збірочка. Вдвічі приємно, що до її появи причетна методист нашої бібліотеки Ірина Федорчук. Вона допомагала укладати збірочку. Бажаємо успіхів Настусі і чекаємо її нових збірочок.

Людмила ПАНАСЮК

№22 від 1 червня 2013 р. Категория: Культура і мистецтво | Просмотров: 343 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]