Неділя

21.04.2019

21:22

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Маленькі хорівчани передали солдатам подарунки

Дуже непросто живеться українцям в умовах гібридної війни. Одні мужньо боронять ту територію, за яку колись боролися ще їхні пращури. Інші гірко плачуть, передивляючись низки новин та відео про жахіття, які відбуваються у східній частині їхньої рідної, ще до недавнього часу такої мирної та мальовничої України. А третя група, у спробі допомогти бодай чимось, стають волонтерами. Ще кілька років тому мало хто задумувався над смислом цього поняття, не до кінця розуміючи його суті, та й, чесно кажучи, не маючи такої потреби. Сьогодні ж волонтерський рух набуває обертів, гуртує небайдужих єдиною метою – допомогти тим, хто наразі ціною свого життя боронить добробут України. 

Хто ж такий цей «волонтер», про якого сьогодні все частіше говорять у новинах? Це бабуся, яка зв’язала солдатові своїми тремтячими руками теплі рукавиці чи шкарпетки, вплітаючи у кожну нитку гірку сльозину у зверненні за допомогою до Бога. Це кожний, хто у такий економічно нелегкий час віддає частину свого сімейного бюджету на ліки, їжу, каски, взуття та одяг військовим у зоні АТО.

Втім, як би гірко і сумно це не звучало, волонтери України не завжди сприймаються і підтримуються. Інколи, навпаки, звинувачуються. І справа тут не у недовірі комусь, а в неможливості стати одним із них. Так, ніби обезцінюючи роботу інших, вони реанімують свій образ у власних же очах. Зарадити неможливо. Варто просто закликати до дії. Не критикуй і не обезцінюй – долучайся до руху волонтерів і сам спробуй зробити добру справу.

Ми розпочинаємо фотозвіт про діяльність волонтерів міста Острога і Острозького району. Робимо ми це не стільки для звіту, скільки для того, щоб ті, хто говорить «ніякої допомоги ніхто не надає, а все, що збирають, – використовують у інших цілях», замість активної критики зробили висновок, наскільки їхня власна проактивна громадянська позиція допомагає хлопцям, які мерзнуть на сході країни. Чим більше волонтерів – тим вагомішою стане наша допомога!

Отож, нещодавно дітки дошкільного навчального закладу «Золоте зернятко», що у селі Хорів Острозького району, передали солдатам 46 подарунків, які вони під чуйним керівництвом завідуючої садочком Журик Наталії Іванівни з любов’ю у серцях укомплектували для своїх захисників. Маленькі патріоти написали вірш подяки, намалювали малюночки і разом із теплими речами своїми рученятами запакували у даруночки.

Усі посилки знайшли своїх адресатів. Частина подарунків була доставлена у Дебальцевому, ще частина – теж в одне з донецьких міст. Як виявилось, у Дебальцеве наразі перебуває боєць з села Хорів, і тому відправлений подарунок став йому своєрідною і водночас дуже несподіваною вісточкою з дому. Адже так приємно було, розпаковуючи посилку, зовсім не очікувано побачити там знайому адресу, імена маленьких односельчан та їхні подаруночки. Як розповіла Наталія Іванівна, від імені усіх бійців, він по телефону дуже дякував вихованцям «Золотого зернятка» за надзвичайно приємні, зворушливі малюнки та гостинці.

«Волонтери Острожчини»

№52 від 20 грудня 2014 р. Категория: Акції і громадське життя міста | Просмотров: 657 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]