П'ятниця

24.05.2019

15:50

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Мешканці нашої області побували на Донбасі

Вважаю, що не знайшлося б людини байдужої до тих обставин, котрі сьогодні переживає наша держава, а особливо ті люди на сході, котрі пережили і у великій мірі зараз переживають кризу моральну, психологічну та, звичайно, духовну, не враховуючи матеріальну.

Із місією та невеликою допомогою 25 серпня у зону АТО Луганської області відправилися настоятель Різдва Богородичного храму села Кутянка Острозького району священик Олександр Дячук, голова організації «Справа миру» Миколай Лобчук, група міжнародної федерації бойового гопака, очолювана козаком Петром Вейнцем, а також виконавець музичних творів Тарас Прищепа, волонтери та представники Рівненського телеканалу «ТСН 1+1». Цей загін вирушав під супроводом начальника групи цивільного військового співробітництва оперативного командування «Захід» майора Андрія Миколайовича Ресюка, який є жителем Рівного.

За кілька днів перебування серед мирного населення Луганської області група із Рівненщини ознайомилась із баченням тих людей, котрі там проживають, так як з розповідей місцевого населення було видно радикальні зміни у їхніх поглядах.

 Гості з Рівненщини під супроводом військових відвідували села, віддалені від районних центрів, де давали благодійні концерти та виступи. Всім присутнім на концертах були роздані солодощі та жовто-блакитні кульки. Проїжджаючи повз блок-пости, військовим, котрі на них стоять, теж вручали пакети з необхідним: миючі засоби, чай, цибулю, часник і таке інше. У селах, де давались концерти, окрім місцевих жителів, були присутні військові, котрі у тих селах несли свою службу. Ми також зустрічались з службовцями Національної гвардії частини імені Кульчицького (герой загинув під час перебування у гелікоптері, який був підірваний).

Відвідали село Кримське, котре у лютому цього року було обстріляне. Нашою метою у тому селі було відвідати школу з дитсадком, які також були обстріляні, і відреставровані з допомогою багатьох волонтерів нашої держави, і які вже готувалися до навчального року. Дітям вручили зошити і солодощі. Хочеться сказати, що школам та іншим організаціям допомагають військові. Планували побувати в Краматорську, але перед тим його було обстріляно. В останній день нашого перебування на Луганщині ми відвідали районний центр Біловодськ. В Будинку культури міста проходила серпнева конференція вчителів. Після її завершення педагогам було показано концерт.

 Приємно, що жителі Луганщини, з якими ми зустрічалися, впевнено говорили про те, що не може бути ніякого розділення між українським народом, і Україна назавжди повинна залишатись єдиною та мирною державою.

Олександр ДЯЧУК, священик

№ 37 від 12 вересня 2015 р. Категория: Акції і громадське життя міста | Просмотров: 280 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]