П'ятниця

26.04.2019

05:21

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Ми пропонуємо покупцям те, що не боїмося дати своїм дітям
Нещодавно в Острозі відкрився новий продовольчий магазин. Зда­валося б, що тут дивного, подібних точок чимало. Магазинчик невеликий і місце не дуже примітне, чим він зможе привернути увагу покупців? Та мають його власники те, що різнить його поміж інших подібних торгових закладів. Вони пропонують покупцям смачні м’ясні вироби, які зроблені власноруч за перевіреними бабусиними рецептами і спечені в їх домашній печі в селі.  

А почалося все з серйозної проблеми. У пані Світлани, головної господині закладу, народилася донечка. І все було б чудово, коли б в чотири роки у дівчинки не виявили цукровий діабет. Лікар сказала: хочете аби дитина розвивалась нормально і не була інсулінозалежною, забудьте про харчі з магазину. Ніяких ковбас, сосисок, чи курячих стегенець. Тільки їжа з власного господарства і приготована без будь-яких приправок. І взялися батьки готувати здорову їжу з того, що вдома бабусі виростили, купували у перевірених господарів, в яких були впевнені, що вони не застосовують добавок. І перемогли недугу. Згодом виникла ідея, а чому б не запропонувати іншим здорову і корисну їжу. Пройшли відповідні перевірки, отримали дозвіл. Так і з’явився цей невеличкий магазинчик "Смачно, як вдома”.

Коли заходиш сюди, справді відчуваєш себе як вдома, коли на свято дістається з печі духмяна ковбаса, печене стегно, м’ясні рулети, паштети, холодець – все це вам запропонують тут. Запах неймовірний, аж слинка котиться. Звідси без покупки важко вийти. Дуже вже все апетитно виглядає, хочеться хоч шматочок скуштувати. А ще є поросята, кури, гуси, качки печені, сало приправлене по-домашньому шматками і з часничком перемелене, сальтисон, кров’янка, кишка з картоплею, рульки, бочок, і, звичайно, хрін. Як же ж без нього! До м’яса знайдуться і хрумкі огірочки, квашені чи консервовані, капуста, помідорки. Словом, практично є все, чим так славиться наша українська кухня.

– Готуємо ми все за рецептами моєї мами, вона все життя куховарила на весіллях, – говорить пані Світлана. – Родом я зі Львівщини, де і нині живе моя родина. Наш край славився своїми м’ясними стравами, люблять і вміють у нас пекти, коптити, смажити. А кухарка на весіллі повинна бути справжнім майстром своєї справи, їй же всього кабана, часом і не одного, приготувати треба, та так, щоб і господарі, і гості задоволені були. Сьогодні вона допомагає нам. І чоловікова мама теж осторонь не стоїть, саме в її печі разом з нею ми все і готуємо. Такий от сімейний бізнес. Всі зайняті. Бо доводиться тричі на тиждень пекти, аби все було свіже. Та й купують непогано, подобаються людям наші вироби. Свині, птицю, кроликів, самі вирощуємо або купуємо тільки у тих людей, яким довіряємо. З приправ лише сіль, перець, часник, гірчиця. Ми дотримуємось принципу – те, що я дала би своїм дітям, що буде їм на користь, те пропонуємо своїм покупцям.

Що ж, приємно, що серед розмаїття торгових закладів острожани мають ще один магазин, який пропонує їм альтернативу: купувати ковбасу зроблену промисловим способом чи домашнім. Звичайно, ціни відрізняються. Але кожен, скуштувавши, зробить свій вибір сам.

Людмила КОЗАК
№17 від 27 квітня 2013 р. Категория: Виробництво, торгівля і побутове обслуговування | Просмотров: 337 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]