Неділя

21.04.2019

21:56

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Ми виконуємо рішення судів
Конституція України зобов’язує нас виконувати судові рішення. Функцію контролю за виконаннями цих рішень покладено на виконавчу службу – єдиний орган примусового виконання рішень в Україні.  

Формування інституту державних виконавців України відбувалося поступово. Поділ влади на законодавчу, виконавчу і судову юридично відбувся в 1996 році одночасно з прийняттям Конституції України. Утворення державної виконавчої служби у системі органів Міністерства юстиції України стало заміною існуючого раніше інституту судових виконавців, які діяли у складі судової системи України і фактично відносилися до районних судів загальної юрисдикції, до складу органів Міністерства юстиції.

На початку 1999 р. в системі органів Міністерства юстиції України була утворена державна виконавча служба та сформовані її органи, на які покладено завдання своєчасного, повного і неупередженого примусового виконання рішень судів, інших органів (посадових осіб). Лише 4 роки тому, в липні 2009 р., Указом Президента України 17 грудня офіційно визнано Днем працівника державної виконавчої служби.

Робота державного виконавця   досить складна. Адже це повсякденне спілкування з десятками людей: учасниками виконавчого провадження, посадовими і службовими особами, керівниками підприємств-боржників. І ця робота постійно пов’язана з гострими конфліктними ситуаціями – вилученням і позбавленням боржників майна, виселенням громадян, розв’язанням корпоративних спорів. Уміння виконавця за таких обставин знайти правильні шляхи розв’язання конфлікту на законних засадах і при цьому забезпечити своєчасність, повноту і неупередженість примусового виконання рішень – ось ті основні завдання, які щодня постають перед державними виконавцями.

Запорукою досягнення високих результатів, успішного здійснення покладених завдань на службу, в першу чергу, є колектив відділу державної виконавчої служби Острозького районного управління юстиції, який зараз нараховує 10 осіб. Це – заступник начальника відділу – Тетяна Дума, старший державний виконавець – Катерина Воронецька, державні виконавці: Людмила Байдіна, Віктор Рябов, Костянтин Семенюк, головний спеціаліст Світлана Павлюк та спеціаліст І категорії Юлія Залозецька. Саме їм вдається справлятися з величезним навантаженням і при цьому показувати стабільно високі результати в області.

З нагоди професійного свята – Дня працівника державної виконавчої служби – бажаю всім колегам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу, нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку, сердечно зичу всім вам і вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, здоров’я та задоволення від вашої почесної праці.

Надія ДЕМ’ЯНЧУК, начальник відділу державної виконавчої служби Острозького районного управління юстиції
№51 від 14 грудня 2013 р. Категория: Правоохоронні органи, право і кримінал | Просмотров: 313 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]