Вівторок

23.04.2019

20:53

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Ми з вами провели Євро-2012!
Чемпіонат Європи з футболу закінчився. Закінчився яскраво, перемогою Іспанії над Італією з рахунком 4:0. Після цього були сльози італійців, радість іспанців, шампанське і феєрверки на НСК «Олімпійський» у Києві. Останні вболівальники залишають Україну слідом за своїми командами, а нам саме час робити висновки.

Чемпіонат в Україні пройшов непогано. Як кажуть в таких випадках, могло бути й гірше. Попри сподівання ворогів і побоювання друзів, більшість європейських уболівальників залишають нашу країну з позитивними враженнями. Про гостинність і доброту українців вже написали голландці та шведи. Ділились приємними враженнями про країну французи, англійці, німці... І вже зараз можна чути, як українські чиновники приміряють на себе лаври, мовляв: «Гляньте, як класно ми провели чемпіонат». Але чи вони його провели?

Ні, не вони. Це ми з вами організували, профінансували і провели цей чемпіонат. Кожен з нас, звичайний український громадянин вніс свою частку в проведення Євро-2012 в Україні. Це за наші з вами податки будувались дороги і стадіони. Це ми з вами працювали у готелях, кафе і аеропортах, дбаючи про те, щоб іноземцям у нас сподобалось. Це ми дивували іноземців своєю гостинністю, компенсуючи тим самим недоробки влади і рятуючи честь країни. Тому не варто чиновникам і політикам приписувати собі наші з вами заслуги.

Більше того, тепер, коли чемпіонат закінчився, ми з вами маємо задати кілька питань владі теперішній і владі минулій. Чому так дорого коштував стадіон НСК «Олімпійський»? Чому не всі заплановані дороги були побудовані? Чому в команді чемпіона України грають майже одні іноземці і тренер нашої збірної бідкається на нестачу українських гравців? І головне питання: хто за це відповість?

Ми з вами маємо право задавати ці питання, бо це ми оплатили проведення чемпіонату в Україні. І це ми з вами провели його на належному рівні. Бо ми з вами – єдина надія нашої країни.

Олексій ХАХЛЬОВ, голова наглядової ради Благодійного фонду «Синій птах надії»
Просмотров: 342 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]