П'ятниця

19.04.2019

09:47

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Михайло КИРИЛЛОВ: «Ми добилися, аби молоко в людей купували дорожче»

Для багатьох мешканців Острожчини, як і всієї Рівненщини, дуже важливими є закупівельні ціни на молоко. Коли вони менші за ціну на пляшку води, то це не сприяє розвитку села. І ось нещодавно цю проблему було вирішено. 

– Встановлення мінімальної ціни на молоко другого ґатунку на рівні 4 гривні за літр – це наша спільна перемога. Жителі Рівненщини неодноразово скаржилися на низькі закупівельні ціни, – розповідає голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов. – Мінімальну ціну встановлює держава, тому від мене була низка звернень з цього приводу і до Уряду, і до народних депутатів від Рівненщини. Є відповідне звернення і від обласної ради, в якому ми вимагали прискорити розгляд законопроектів про державне регулювання закупівельної ціни на молоко. І, нарешті, отримали довгоочікуваний результат, – зазначив Михайло Кириллов.

Як відомо, нарешті парламентарі внесли поправки до статті про «Державне регулювання закупівельної ціни на молоко» в Законі «Про молоко та молочні продукти».

На думку Михайла Кириллова, без належної підтримки, в тому числі й через такі закони, не варто очікувати на розвиток села.

– Якщо великі сільгоспвиробники не лише утримують позиції, а й нарощують виробництво, то в цей же час відбувається зменшення поголів‘я великої рогатої худоби у селянських господарствах. Експерти пояснюють такий спад зменшенням кількості працездатних осіб, які проживають у селі, та низькими закупівельними цінами на молоко. Порівняно з першим півріччям минулого року, за цей же період 2015-го поголів’я корів в області зменшилося на 9,5%, виробництво молока – на 1,8%. За цей період здано понад 215 тисяч тонн молока. І я хочу наголосити, що частка господарств населення у цьому становить більше 85%, – пояснив Михайло Кириллов.

Відтак, голова обласної ради сподівається, що завдяки підвищенню рівня мінімальної закупівельної ціни до чотирьох гривень, ситуація поліпшиться.

– Все, що залежить від мене, як голови обласної ради, буде для цього зроблено. Потрібен діалог з керівниками молочних підприємств? Ми його організуємо. Потрібні нові звернення до Уряду і Верховної Ради? Не сумнівайтеся, такі звернення будуть направлені, – підсумував Михайло Кириллов.

Прес-служба Рівненської обласної ради

№ 30 від 25 липня 2015 р. Категория: Політика, депутатська діяльність | Просмотров: 201 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]