Понеділок

22.04.2019

03:30

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Миколай прийшов до всіх!

Cвято Миколая завжди особливе для кожного з нас. Напевне, такої української родини, яка б не вшановувала день покровителя усіх діток, просто не існує, як і не існує дому, до якого не завітав би цей Святий Старець. Адже Миколай приходить до всіх, одних відвідує особисто, а іншим – передає подарунки через батьків або своїх «помічників». 

Напередодні дня Святого Миколая відділ з питань сім’ї, молоді та спорту виконкому Острозької міської ради спільно з Острозьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували відразу дві благодійні акції, підготувавши подарунки діткам, які найбільше їх потребують. Міський голова Олександр Шикер забезпечив транспортом для доставки подарунків.

Так у середу, 17 грудня, відбулася акція «Від  серця до серця». Директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олександр Юрчук разом зі Святим Миколаєм (Ярослав Олішевський) відвідали діток, батьки яких перебувають у зоні АТО, а також  дітей вимушених переселенців. Миколай кожну дитину запитував, чи була чемною цього року, чи поважала і слухалася старших, вітав всю сім’ю з прийдешніми святами та вручав солодкі і корисні гостинці малечі. Загалом було роздано 23 подарунки для дітей вказаних категорій.

Наступного дня діяла не менш гарна акція «Подаруй дитині свято!». Тоді Святого Миколая супроводжували начальник відділу з питань сім’ї, молоді та спорту Ірина Волянюк та… справжній Ангел (Ольга Лозюк). Разом вони відвідали сім’ї, на вихованні яких знаходяться діти-інваліди (підгрупа «А»). Як розповідає Ірина Дмитрівна, дітки старанно підготувалися до приходу Миколая, розказували вірші, співали пісень, а дехто уже зранку біля вікна нетерпляче вичікував на Святого покровителя. Того дня від Миколая 10 діток отримали подарунки. Списки цих дітей надала Острозька центральна районна лікарня, яка також допомагала у пошуку їхніх координат.

Варто зазначити, що усі дітки були надзвичайно задоволені такими приємними й водночас несподіваними подарунками. Хто бажав, міг сфотографуватись на пам’ять зі Святим Миколаєм. За фотографіями можете звернутись в редакцію газети «Замкова гора». Хочеться сподіватись, що подібні акції стануть гарною традицією у нашому місті.

Євгенія ПОЛІЩУК

№ 53 від 27 грудня 2014 р. Категория: Акції і громадське життя міста | Просмотров: 240 | Добавил: Євгенія | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]