Вівторок

23.04.2019

21:24

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міліція Острожчини вкотре застерігає від шахраїв та крадіїв…
Способів нажитися чужим майном безліч. Одним із них є й шахрайство. І, незважаючи на постійні попередження правоохоронців, довірливі громадяни систематично потрапляють на гачок до зловмисників.   

Схема обману майже однакова: шахраї телефонують потерпілим та повідомляють, що їх син у міліції, тож аби його відпустили, їм необхідно поповнити мобільний рахунок або покласти гроші на банківський рахунок. Перелякані жертви в точності виконують усі умови і лише згодом розуміють, що їх обдурили.

Тож, аби не потратити в подібну ситуацію, начальник Острозького МВ УМВС України в Рівненській області Валерій Самчук радить негайно звертатися до міліції, отримавши подібний телефонний дзвінок.

Не втрачає своєї актуальності виманювання, викрадення грошей, золотих прикрас у громадян особами ромської національності. Особливо під вплив шахраїв та крадіїв потрапляють представниці жіночої статі та особи похилого віку.

Рецепт, який допоможе уникнути неприємностей, простий – не довіряйте незнайомим людям та в жодному разі не впускайте їх до своєї оселі. Не показуйте їм особистих речей, особливо грошей, гаманця, документів та не реагуйте на їхні пропозиції: «щось купити», «розміняти гроші», «напитися води», «зняти порчу», «поворожити» тощо.

Прикупити краму, не виходячи із власного помешкання, вдвічі, а то й втричі дешевше, – мрія, яка стала реальністю. Замовляючи омріяний товар у Інтернет-магазині, жертва зазвичай навіть не здогадується, що потрапила на гачок. Заплативши обумовлену передплату за річ, вона місяцями очікує її.

Аби не потрапити до когорти ошуканих, перед покупкою варто перевірити відгуки про магазин, перевірити чи є у нього офіс і чи реальні контактні дані, вказані на сайті. Варто пам’ятати, що не можна вводити на сайті магазину параметри своєї кредитної картки. Винятком можуть бути лише перевірені Інтернет-магазини. Вносячи передоплату, слід чітко розуміти, що гроші переводяться «під чесне слово», і навіть якщо оплата товару проводиться лише після його отримання – це не завжди захистить покупця від шахрайства, адже отриманий товар може бути неналежної якості.

Острозький МВ УМВС України в Рівненській області
№33 від 17 серпня 2013 р. Категория: Правоохоронні органи, право і кримінал | Просмотров: 217 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]