Четвер

25.04.2019

19:32

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міліція Рівненщини перейшла на посилений варіант несення служби
У  зв’язку з серією вибухів, що відбулися нещодавно у Дніпропетровську, начальник УМВС України в Рівненській області Василь Лазутко дав вказівку створити окрему групу швидкого реагування у складі експертів-криміналістів і вибухотехніків із залученням службових собак з кінологічного центру при УМВС.

З того часу міліція Рівненщини працює за посиленим варіантом несення служби. Правоохоронці перевіряють громадські місця для виявлення підозрілих предметів, насамперед, у місцях скупчення значної кількості громадян. Посилено заходи з охорони громадського порядку. Дільничні інспектори міліції проводять подворові та поквартирні обходи у населених пунктах для надання необхідних консультацій.

У рамках проведення оперативно-профілактичної операції «Зброя та вибухівка» правоохоронці перевірять усіх власників вогнепальної зброї.

Працівники міліції нагадують мешканцям Рівного й області, що у випадку виявлення підозрілого предмета, який може бути вибуховим пристроєм, не можна:

– гаяти часу;

– збирати «консультантів»;

– робити спроби розрядити вибуховий пристрій;

– знаходитись біля місця закладення вибухового пристрою,

А ШВИДКО ВИКОНАТИ НАСТУПНІ ДІЇ:

– попередити оточуючих про знахідку, організувати евакуацію людей з небезпечної зони та забезпечити охорону місця події;

– зателефонувати на номер «102» та сповістити про виявлений предмет, його місцезнаходження, при цьому вказавши своє прізвище, домашню адресу, телефон і місце, де ви будете чекати співробітників міліції;

– не перешкоджати діям працівників міліції, виконувати всі їх команди щодо дотримання безпечної відстані від вибухонебезпечного об’єкта.

Шановні громадяни! Будьте пильними, звертайте увагу на підозрілі предмети та у випадку їх виявлення негайно повідомляйте правоохоронні органи.

Сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в Рівненській області
Просмотров: 374 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]