П'ятниця

26.04.2019

05:44

zg_ostroh@ukr.net, або zg_ostroh@i.ua
тел. 036-54-2-26-04
+38-097-500-20-81, 095-87-95-277 або 093-840-10-72

Передплата на газету "Замкова гора" не закінчується ніколи! (для ознайомлення натисніть мишкою)

Міліціонери в ролі педагогів
Україна – правова держава. Кожен громадянин України має соціальну норму права. Велике значення у житті кожної людини має знання прав і обов’язків громадян України.

Щомісяця у ДПТНЗ «Острозьке ВПУ» проводиться лекторій «Закон і ми» , на який запрошуються працівники міліції. Вони з задоволенням, у доступній для учнів формі, розповідають про права і обов’язки громадян в нашій державі, про наслідки різних правопорушень, про адміністративну і кримінальну відповідальність.

Начальник відділення кримінальної міліції у справах дітей старший лейтенант міліції Квасун Олександр Іванович; оперуповноважений відділенням кримінальної міліції у справах дітей старший лейтенант Шевчук Тарас Іванович та дільничний інспектор міліції старший лейтенант Кашуба Володимир Анатолійович є частими гостями у гуртожитку училища. Вони допомагають разом із вихователями виховувати молоде покоління. Адже дуже важливо пояснити учням у 16-18 років, що варто, а чого не слід робити, тому що в них в цьому віці є велике бажання «хочу спробувати». Також роз’яснюються конституційні права і свободи, рівності перед законом всіх громадян.

Учні дають багато запитань до керівника лекторію та лекторів і отримують конкретні відповіді.

Чергова зустріч відбулася напередодні новорічних свят. Були надані настанови учням про поведінку у святкові дні та про наслідки необдуманих дій.

Співпраця керівника лекторію і працівників міліції має мету довести, що важливо правильно виховати людину, а не шукати по тому винуватців у правопорушеннях.

Руслана ЛУКАЩУК, керівник лекторію
Просмотров: 344 | Добавил: Zamkova | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]